Festiwal Kolorów: Lublin na drugim miejscu! Nie dajmy się pokonać! GŁOSUJCIE

Pokonajmy Kraków, zagłosujcie jeszcze tylko dzisiaj na Lublin! Nasze miasto wysunęło się na drugą pozycję w głosowaniu! Chyba nie chcecie przegrać z Krakowem?

Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! Taki sam festiwal udało się zorganizować w wielu innych miejscach, m.in. w Europie i USA. Teraz kolej na nas! Spróbujmy zorganizować najbardziej kolorowe dni w historii Polski!

Czym są Kolory?

Kolory Holi to nic innego jak stworzony z naturalnych składników kolorowy puder uzyskany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki odpowiednio dobranym naturalnym składnikom kolory nie powodują żadnych podrażnień i uczuleń oraz są łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. Podczas festiwalu wyrzuca się kolory do góry, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę kolorów!

Gdzie znajdę kolory?

Kolory można nabyć przez Internet – jednak przestrzegamy przed niezaufanymi dostawcami! Kolory muszą posiadać certyfikat o nietoksyczności! Zanim zamówisz, skontaktuj się z nami – możemy doradzić, czy kolor jest bezpieczny dla zdrowia!

Dołącz do zabawy!

-Jesteśmy grupą przyjaciół zafascynowanych zabawą „w kolory”, która chce zrobić coś szalonego. Nie mamy żadnych funduszy, nie reprezentujemy żadnej firmy. Chcemy pobawić się kolorami:) Pragniemy zorganizować najbardziej kolorowy dzień w historii! Spontaniczne i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w umówionym miejscu i o ustalonym czasie wszyscy wyrzucimy w powietrze kolorowy proszek! Dołącz do nas! Daj się ponieść! – piszą organizatorzy przedsięwzięcia.

Chcemy zorganizować Festiwal Kolorów w Polsce – początkowo w formie flash mob, jeśli okaże się, że zabawa przyciągnie wiele osób, postaramy się zorganizować prawdziwy festiwal, z muzyką, sceną i ochroną.

Lublin także może wziąć udział w festiwalu – potrzebne są wasze głosy ! Tutaj możecie oddać głos na nasze miasto a wtedy Festiwal Kolorów trafi do Lublina! Linki do głosowania – kliknij !

2014-01-31 06:46:02
(fot. materiał organizatora)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. czuje że będzie niezła Bardacha xD

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności