690 680 960

Ewakuowano stacje paliw w Świdniku. Ktoś przysłał niepokojącego maila

Policjanci poszukują osoby, która wywołała fałszywy alarm bombowy na terenie Świdnika. Konieczne było ewakuowanie stacji paliw.

Kolejny w ostatnim czasie alarm bombowy w naszym regionie. Tym razem służby interweniowały na stacjach paliw w Świdniku. Powodem był mail, jaki przed godziną 11 trafił do świdnickiej straży miejskiej. Autor wiadomości wyjaśniał, że na stacji Orlen znajduje się ładunek wybuchowy. Nie sprecyzował jednak, o którą stację chodzi.

Zapadła decyzja o czasowym zamknięciu obiektów oraz ewakuowaniu z nich klientów oraz pracowników. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy wspomagani przez specjalnie wyszkolonego do poszukiwania materiałów wybuchowych psa, sprawdzali wszystkie zakamarki stacji paliw.

Jak nas poinformowano, nic niebezpiecznego nie ujawniono. Teraz trwa ustalanie kto jest autorem wiadomości. Za wywołanie fałszywego alarmu bombowego grozi mu wieloletni pobyt w więzieniu a także nakaz pokrycia kosztów przeprowadzonej akcji.

(fot. Google Street View)

10 komentarzy

 1. Ku*wa debile nie nauczyli się że taka zabawa źle się kończy dla żartownisia.

 2. kurde czemu orlen, tam maja dobre hod dogi i kawę, nie mozecie jakiegos ruskiego lukoila

 3. Coś czuję, że te wszystkie alarmy to jeden baran, co opracował patent jak się nie dać namierzyć. A ja za.ierdalam codzień na podatki i utrzymanie służb, które robią swoje. Oby go dopadli i z pierdla nie wyszedł 15 lat. W ten sposób dla podatników będzie tańszy

 4. Już lato w Świdniku ? , w zakopiańskiej głuszy śniegu po kolana. ?

 5. Zdjecie pobrali z google street view

 6. Niby tak blisko Lublina a klimat jakby śródziemnomorski?

 7. to stacja supermario??

 8. Niestety VPN, proxy a nawet TOR nie daje 100% anonimowości!

 9. Fasola uciekaj z Orlenu aaaaa

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas