690 680 960

Dziś startuje Rajd Nadwiślański. 8 odcinków z finałem w centrum Puław

Nie lada gratka czeka fanów sportów motorowych. Już dziś startuje Rajd Nadwiślański 2015.

Trasa tegorocznego Rajdu Nadwiślańskiego będzie składać się z 8 odcinków specjalnych. Zdecydowana większość rywalizacji będzie miała miejsce w niedzielę, kiedy zawodnicy powalczą o cenne sekundy na sześciu odcinkach, łącznie z widowiskowym finałem, który odbędzie się w centrum Puław.

W sobotę kierowcy pokonają dwukrotnie odcinek Wilków, doskonale znany z poprzednich edycji Rajdu Nadwiślańskiego. Próba, o której kierowcy startujący w minionych edycjach wypowiadali się z dużym respektem, została w tym sezonie nieznacznie zmodyfikowana, ale w zdecydowanej większości pokrywa się z trasą dobrze znaną zarówno kibicom jak i zawodnikom.

Niedzielna rywalizacja to łącznie ponad 84 kilometry oesowe. Kompaktowa i zwarta trasa tradycyjnie już pozwoli kibicom na śledzenie walki od pierwszych do ostatnich metrów Rajdu Nadwiślańskiego, w tym spektakularnego Power Stage, na który zapraszamy do samego centrum Puław. Dla prawdziwych rajdowych fanów będzie to niepowtarzalna okazja, aby z bliska zobaczyć wszystkie samochody rywalizujące w Rajdzie Nadwiślańskim.

Bezpośrednio po zakończeniu ostatniego odcinka specjalnego w Puławach odbędzie się ceremonia mety i wręczenie pucharów dla zwycięzców.

Rajd Nadwiślański odbędzie się w dniach 18-20 września.

Harmonogram rajdu


2015-09-18 08:17:17
(fot. RN, archiwum Foto Kapela)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi