Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dzieci z miejskich żłobków bawiły się z okazji Dnia Rodziny (zdjęcia)

Początkowo impreza była planowana wcześniej, jednak niekorzystne warunki pogodowe sprawiły, że została przełożona w czasie. Tym razem pogoda była idealna, a dzieci mogły korzystać z szeregu atrakcji.

W ubiegłym tygodniu, z okazji Dnia Rodziny, zorganizowano szereg atrakcji dla dzieci uczęszczających do Zespołu Żłobków Miejskich w Świdniku. W jego skład wchodzą: Żłobek Miejski nr 1 przy ul. Środkowej, Żłobek nr 2 przy ul. Okulickiego oraz Żłobek nr 3 przy ul. Kopera.

Na terenie tej ostatniej placówki na maluchów czekały przejażdżki na kucyku, malowanie twarzy, oraz liczne zabawy. Dzieci wykonywały również prace plastyczne, a funkcjonariusze świdnickiej komendy opowiadali o bezpieczeństwie i swojej pracy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także alpaki, które można było pogłaskać. Nie zabrakło także ogniska, zdrowych przekąsek i upominków.

W wydarzeniu, które odbyło się pod hasłem „Dzielmy się radością z bycia razem”, uczestniczyli również rodzice. W organizacji pikniku pomogli: Urząd Miasta oraz firmy Remondis i Pegimek.

(fot. Świdnik.pl)

7 komentarzy

  1. Jak dnia RODZINY,jak samców prawie nie widać???Feministki same???

  2. Pozdrowienia dla Pani z tym dziwnym wielbłądem;)

  3. Ani słowa o poważnej kolizji z trolejbusem w centrum Lublina? Redakcjo Why?

Z kraju