690 680 960

Gala Mody i Biznesu: Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem (zdjęcia)

Kilkaset osób wzięło udział w wyjątkowym wydarzeniu modowo-kulturalno-biznesowym, jakie zorganizowano w Rezydencji w Szczerym Polu. W planach jest już kolejna edycja tej imprezy.

W czwartek 9 czerwca w Rezydencji w Szczerym Polu w Bystrzycy Nowej w powiecie lubelskim odbyła się szósta już edycja Gali Mody i Biznesu. To organizowane cyklicznie wyjątkowe wydarzenie modowo-kulturalno-biznesowe jest kontynuacją Gali Mody, zapoczątkowanej 10 lat temu w Lublinie. Uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami wiosna-lato oraz odświeżyć stare relacje biznesowe jak też nawiązać nowe kontakty.

Organizatorami imprezy były: Agnieszka Tokarz-Iwanek oraz Magdalena Marecka, które podczas gali zaprezentowały swoją nową markę eventową: IAMEvent. Wśród wystawców można było też podziwiać kolekcje takich marek jak: Tokarz-Design, Odzieżowe Pole, A Little Glamour, Agnieszka Tokarz-Iwanek, Tina, Monstrami, Parisel, Miss City Official, Tesorotop, Twój Polski Optyk, Club Conesera.

W wydarzeniu wzięło udział około 300 gości. Portal lublin112.pl był patronem medialnym Gali. Zapraszamy na krótką fotorelację z uroczystości.

(fot. Maciej Kozłowski)

13 komentarzy

 1. Szkoda, że nawet patron medialny gali nie potrafi o niej poinformować przed imprezą. To zresztą taka tradycja już niemalże – była impreza – fajnie, że nie byliście. : /

 2. Spodziewałem się artykułu o rozbitym lamborghini na wjeździe do lokalu

 3. Spęd towarzystwa wzajemnej adoracjii. A nazwy tych firm są żałosne.

 4. Na zdjęciu 28 i 35 to trochę podstarzałe te modelki.

  • Dziadek z Lublinowa

   Pokaż swoją facjatę przystojniaku z Internetu. To jak odważysz się? Ocenimy twoją urodę

  • To organizatorki. Jak się nie przebywa na salonach to skąd taki Janusz spod sklepu ma wiedzieć, więc siedzi i komentuje bo nie ma nic innego ciekawego do powiedzenia.

 5. Półnagie laski na co drugim zdjęciu, to nie dziwne że pospólstwo się zainteresowało.
  Film 365 dni też koszmarny, że aż strach, a bije rekordy oglądalności.

  Jakie społeczeństwo, takie wydarzenia.
  Zenka tylko zabrakło

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas