690 680 960

Dwójka małych dzieci na ulicy bez opieki. W domu nietrzeźwy ojciec

Wczoraj przez jedną z bialskich ulic przebiegło małe dziecko, nie będące pod opieką osoby dorosłej. Jak się okazało, ojciec chłopca znajdował się w domu i był nietrzeźwy.

W czwartek po godzinie 16:00 w rejonie ulic Janowskiej i Sobieskiego w Białej Podlaskiej funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy, będący po służbie zauważył, kilkuletnie dziecko przebiegające przez jezdnię.

Kierujący pojazdami musieli hamować, by nie dopuścić do zdarzenia. Funkcjonariusz natychmiast zareagował. W czasie kiedy szedł do chłopca ten zdążył jeszcze przebiec ponownie. Maluch zapytany o swoje dane, był w stanie podać jedynie swoje imię. Dopiero po chwili podszedł do nich 10-latek, który przyznał, że jest bratem młodszego jak się okazało 5-letniego chłopca.

Na miejscu interweniował patrol. Mundurowi ustalili adres zamieszkania dzieci. Gdy dotarli pod wskazany adres okazało się, że w mieszkaniu przebywa 8-latek oraz ojciec chłopców znajdujący się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Dzieci zostały przekazane matce, która powróciła do domu, natomiast sprawa zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

 1. „Kierujący pojazdami musieli hamować, by nie dopuścić do zdarzenia.” – można uniknąć wypadku?
  Ale wystarczyłoby, żeby znalazł się jeden jeżdżący szybko ale bezpiecznie, aby się okazało: „Panie, wyskoczył mi, nie dało się nic zrobić”.

 2. 500+ naprawdę działa. dziekujemy

 3. Brawo pińcet!!!

 4. Tatuś ma za co pić a dzieci bez opieki

 5. A wy jak zwykle głupio komentujecie, a lublin 112 robi sensacje na czyims nieszczęściu! Szkoda dzieci i matki, a ojciec no niestety nie wybiera się rodziny. A alkoholizm był i będzie nawet jak nie było 500+, a poza tym wszyscy tacy świeci jesteści? Najpierw spojscie na siebie a później komentujecie!

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas