Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch kominiarzy spadło z dachu. Jednego zabrał śmigłowiec LPR

Dzisiaj dwóch mężczyzn wykonujących prace kominiarskie w Woli Gardzienickiej spadło z dachu domu, na terenie posesji w gminie Piaski. Jeden z nich nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast drugi z nich został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 10.30. Dyżurny świdnickiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy dwóch kominiarzy w miejscowości Wola Gardzienicka.

Zdarzenie miało miejsce, gdy mężczyźni pracowali na dachu domu jednorodzinnego. Według wstępnych ustaleń policji, jeden z nich spadł z dachu, co spowodowało również upadek drugiego mężczyzny.

62-letni pracownik doznał obrażeń ciała i został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Natomiast drugi, 61-letni pracownik, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Obecnie świdnicka policja prowadzi śledztwo w celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

16 komentarzy

  1. Oni przyszli rachunek wystawić A nie komin czyścić to wina właścicielki komina

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo