Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie doby leżał w rowie z wodą i błotem. Trwa walka o życie Szuwarka (wideo)

Pies widoczny na zdjęciu walczył o przeżycie dwie doby zanurzony w kanale z wodą i błotem. Na pomoc zwierzęciu ruszyła wolontariuszka lubelskiej sekcji Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt.

Pies widoczny na zdjęciach i nagraniu 48 godzin leżał w rowie zalany po szyje wodą, przez tyle czasu nikt mu nie pomógł. Dopiero dziś został zabrany do kliniki w Lublinie, wychłodzony i wycieńczony. Z nosa wyciekała mu ropno-błotnista wydzielina. Całą drogę piesek dusił się i odkasływał zebrane w drogach oddechowych błoto.

Obecnie piesek przebywa w całodobowej klinice i lekarze walczą o jego życie. Dostał imię Szuwarek. Na ten moment potrzebne są środki finansowe na jego diagnostykę, leczenie oraz pobyt w klinice. Tutaj trwa zbiórka pieniędzy na leczenie zwierzęcia – kliknij.

Być może ktoś rozpoznaje zwierzę. Miejsce odnalezienia Studzianki gmina Zakrzówek koło Kraśnika.

Dwie doby leżał w rowie z wodą i błotem. Trwa walka o życie Szuwarka (wideo)

(fot. wideo CSOZ)

41 komentarzy

  1. Masz rację Mickey

  2. Hitler tez kochał zwierzęta

  3. Ciekaw jestem ilu z tych którzy tak agresywnie reaguje na sugestie o uśpieniu psa popiera eutanazję bo pewnie ponad 95%. A zwierzęta się pilnuje .

  4. Proszę o podanie numeru konta na które można wpłacić pieniądze na leczenie Szuwarka

    • Pani Danuto, na końcu artykułu jest niebieski napis „kliknij”. Przekieruję Panią automatycznie.

  5. Chętnie adoptuję psiaka ale z góry mówię że piesek by trafił do mieszkania w bloku . Ostatnio podczas próby adopcji pieska po informacji gdzie mieszkam zostało mi odmówione zabranie psiaka z racji tego że mieszkam w bloku ogłoszenie było na znanym portalu ogłoszeniowym

  6. Czy Redakcja wie jaki jest teraz stan pieska?

  7. Biedny pies, tyle go będą męczyć zanim zejdzie.

  8. Trzeba wyznaczyc nagrode za znalezienie sprawcy bestialskiej napasci na to biedne zwierze i doprowadzic tego zwyrodnialca przed oblicze sadu . Kara byc powinna . Dosc znieczulicy .