Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Duży pożar w Świdniku. Spłonęły samochody i garaże. Zawinił nieostrożny spawacz

Dzisiaj przed południem w Świdniku strażacy gasili spory pożar garaży. Straty są bardzo duże.

Do pożaru doszło w czwartek około godziny 11 w kompleksie garaży zlokalizowanych przy ulicy Kamińskiego w Świdniku. Służby ratunkowe zostały powiadomione o płonącym garażu. Na miejsce natychmiast skierowano straż pożarną i policję. Gdy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że ogień całkowicie objął już jeden z garaży i rozprzestrzenia się dalej.

Dzięki szybkiej akcji udało się uratować przyległe do płonącego garażu kolejne tego typu budynki. Jednak obiekt, skąd rozprzestrzeniał się ogień, spłonął doszczętnie. Spaleniu uległy również dwa samochody osobowe, skuter, przyczepka oraz elementy wyposażenia garażu. Działania strażaków były utrudnione, gdyż w środku znajdowały się butle z gazem.

Jak nas poinformowano, ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pojawienia się ognia były nieostrożne prace remontowe, a dokładnie prace spawalnicze. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia oraz szacowanie strat, które jak już wiadomo, będą bardzo duże.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelnika. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2014-12-04 15:24:12

14 komentarzy

 1. Jakieś takie łatwopalne były te garaże. Ze słomy czy co?

 2. Ile to jest „bardzo dużo”? Redaktor powinien się określić, bo z tego co widać spłoneły 2 stare auta i skuter oraz garaże i wyposażenie. Bardzo dużo to 5, 50 czy 500 tys. złotych?

  • Te garaże chyba droższe od tych wozideł. Stara fiesta 500 zeta, 30-to letnie Renault ze 300 i chiński skuter za pare groszy. Te blaszaki chyba więcej warte.

   • garaż blaszany z 1500 zł

   • Dla redaktora ten 1000zł to i tak znaczna kwota…

   • betonowy krzysztof

    Taki z Ciebie biegły jak z koziej dupy trąba…

   • Chyba lamusie nie masz pojecia o markach skuterów bo to nie jest chińskie i nie doswiadczyles tego to nie wiesz co człowiek czuje a po za tym to te samochody byly wartościowe bo to zabytki a nie plastikowe z salonu

    • Zabytki… dobry dżołk

     • Dla jednego zabytki dla drugiego nie, Dla tych ludzi akurat te samochody i inne rzeczy miały wartość sentymentalną. Więc rusz następnym razem tą bańką próżniową co masz na kiju.

 3. ,, biegły ” jak nie masz pojęcia o motoryzacji to sie nie wypowiadaj bo fala

 4. Kustosz jak masz jakiś problem to mozemy się spotkać, jak się nie znasz to się nie wypowiadaj

 5. Kustosz morda leszczu, bo c***a wiesz, a kłapiesz tą mordą aż j***.

 6. Dobra Dobra spłonął komuś garaż wartościowy czy nie mógł tam mieć zabytkowe rzeczy jak nie samochody i skuter to np: Góre Złota a skuter to nie chińczyk tylko Aprillia i samochody dużo były warte .