690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu po wypadku na obwodnicy Lublina (wideo, zdjęcia)

We wtorek po południu na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłem Lublin Szerokie a węzłem Lublin Węglin doszło do wypadku. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 w Kozubszczyźnie na drodze S17 na pasie w kierunku Warszawy/Zamościa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zderzeniu brał udział jeden pojazd osobowy i jeden pojazd dostawczy. W wyniku zderzenia pojazdów jeden z nich uderzył w bariery energochłonne. Jeden samochód znajduje się na pasie rozdziału, drugi zaś na pasie awaryjnym.

Obecnie droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 3 godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, prawdopodobne jest, że droga będzie zamknięta i ruchu skierowany na objazd.

(fot. nadesłane Marcin)

4 komentarze

  1. gamonie rządzą na asfalcie !!! jeden drugiego walną w siedzenie, czemu – bo był bezmyślniakiem !!!

  2. Dzisiaj gość w bmw nerwowo migał mi światłami kiedy wyprzedzałem dwa tiry. Podjechał pod tył mojego auta tak blisko, że nie widziałem jego świateł w środkowym lusterku. Jechałem lewym pasem 120 km/h podczas manewru wyprzedzania, dla niego za wolno. Zjechałem na prawy pas, a bmw wyrwało do przodu mocno przekraczając dozwoloną prędkość. Spotkałem się z kierowcą bmw na światłach zjezdzajac na Opole to jeszcze mi faka pokazał heh. Obwodnicą jeżdżę 120km/h i wyprzedza mnie większość aut… Czekam na taryfikator jak w Szwecji, a na drogach zrobi się bezpieczniej.

  3. Więcej pasów tym namejom wybudujcie ,tak z 5 w jednym kierunku ,to może się pomieszczą biedactwa

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…