Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu po potrąceniu pieszego w Lublinie

W środę w południe na ul. Sowińskiego doszło do potrącenia pieszego przez pojazd komunikacji miejskiej. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 12 na ul. Sowińskiego w Lublinie. Przy skrzyżowaniu z al. Racławickimi pieszy został potrącony przez autobus komunikacji miejskiej.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący autobusem mężczyzna poruszał się al. Racławickimi i wykonywał manewr skrętu w ul. Sowińskiego.

– Wjeżdżając na przejście potrącił przechodzącego przez jezdnię pieszego. Obecnie funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku – wyjaśnia nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jak nam przekazano, poszkodowany był przytomny, obecnie zajmują się nim ratownicy medyczni. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z powodu wypadku nieprzejezdna jest ul. Sowińskiego w kierunku ul. Głębokiej. Linie nr: 26, 31 i 150 kursują objazdem:

– Linie nr: 26, 31 i 150 kursują objazdem po trasie:…Al. Racławickie – al. Kraśnicka – ul. Głęboka…
– Linie nr 26 i 31 pomijają przystanek UMCS 01
– Linia nr 150 pomija przystanki UMCS 01, Park Akademicki 01 i Pana Tadeusza 04.

PRZECZYTAJ W SERWISIE INFO112.PL

Czołowe zderzenie na krajowej „20” w Egiertowie. Zginęła kobieta ZDJĘCIA

?  Śmiertelny wypadek w Żyrardowie. Nie żyje 23-letnia kobieta FOTO

73-latka wpadła pod pociąg. Mrożące krew w żyłach nagranie z dworca kolejowego WIDEO

Niesprawny układ hamulcowy w ciężarówce przyczyną groźnego zderzenia. 25-latek ukarany wysokim mandatem ZDJĘCIA

(fot. nadesłane Bartłomiej)

75 komentarzy

  1. Jest sprawa bardzo pilna budynkom SM Czuby Lublin osiedlu Ruta ul Watykańska 6 8 i 10 grozi Katastrofa Budowlana budynki Osiedla od 31 lat nie były wykonywane przez SM naprawy ścian zewnętrznych budynków systemu SEG

    • Budynek w którym mieści się spółdzielnia mieszkaniowa Czuby. Te budynki nigdy nawet nie zostały ocieplone, poskładane z prefabrykatów, na łączeniach uszczelnione kitem, niektóre ściany popękane, widać to po zewnętrznej stronie. Budynki z zewnątrz brudne, a jeden z nich w ogóle nie powstał, z ziemi wystają findamenty, podpiwniczenie na garaże. Są to chyba jedne z najstarczych budynków na tym osiedlu.
      A jeśli chodzi o niedokończone inwestycje, podobna sytuacja ma się na Jutrzenki. Od x lat stoi ogrodzenie od Matki Teresy z Kalkuty dzielące dostęp do fundamentów i garaży budynku, który nie powstał. Zastanawia mnie czy kiedyś ktoś coś z tym zrobi, czy będzie to tak stało już zawsze i szpeciło osiedle. Szkieletora w końcy zlikwidowali, ale tutaj nie zanosi się na zmiany.

  2. Nowe przepisy i ludzie pchają się nawet pod autobusy. Ciekawe czy chociaz miał zielone, czy przechodził na czerwonym.

Z kraju

Sport