690 680 960

Duża akcja żandarmerii wymierzona w handlarzy narkotyków. Zatrzymano 15 osób, wśród nich są żołnierze

Piętnaście osób, w tym kilku żołnierzy, zatrzymanych zostało podczas akcji, która została przeprowadzona m.in. w Dęblinie i w okolicach. Żandarmeria Wojskowa zabezpieczyła również środki odurzające.

W tym tygodniu żołnierze Żandarmerii Wojskowej z Dęblina i Lublina przeprowadziła działania wymierzone w osoby, które miały się zajmować handlem środkami odurzającymi. Przy wsparciu żołnierzy Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej jednocześnie wkroczono do kilkunastu mieszkań i posesji w Dęblinie i w okolicach.

Zatrzymano 15 osób, które są podejrzane o popełnienie przestępstw związanych z posiadaniem i udzielaniem środków narkotycznych. Co więcej, zabezpieczono przy nich, jak też w ich miejscach zamieszkania środki odurzające. Łącznie jest to ponad 150 gramów amfetaminy i marihuany.

Jak ustaliliśmy, wśród zatrzymanych jest czterech żołnierzy z jednostek wojskowych z Dęblina. Pozostałe 11 osób to cywile z Dęblina i okolic oraz z Puław i okolicznych miejscowości. Mundurowi decyzją prokuratora zostali objęci dozorem przełożonego, z kolei osoby cywilne dozorem policji.

Teraz sprawą zajmuje się dział ds. wojskowych Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

(fot. ŻW – zdjęcie ilustracyjne)

21 komentarzy

  1. jak w serialu Undercover 🙂

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas