Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Droga była dla niego zbyt wąska. Miał 3,5 promila alkoholu w organizmie

Na szczęście mężczyzna wjechał do rowu, a nie w pieszych. Kompletnie pijany kierowca wpadł wczoraj wieczorem w jednej z podlubelskich miejscowości.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Lipniaku w gminie Konopnica. Na drodze będącej przedłużeniem ul. Wojciechowskiej w Lublinie, samochód osobowy wjechał do rowu. Świadkowie widząc w jakim stanie znajduje się kierowca, o wszystkim powiadomili policję.

Jak wyjaśniał nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, oplem kierował 68-letni mieszkaniec jednej z pobliskich miejscowości. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, będzie musiał również zapłacić wysoką grzywnę. Opel, którym się poruszał, został zholowany na policyjny parking.

(fot. nadesłane – Iwona)

7 komentarzy

  1. ja tez nie lubie waskich dróg bo tylko na szerokiej i prostej drodze moge w pelni pokazac co potrafi moja e65 535d z 2009 roku z chipem na 350 koni , jak na prostej wcisne gaz to zadna pasacina czy inny wieswagen juz mnie nie wezmie hehehe

  2. … słyszę nie raz że jak młody to głupi … to jak nazwać tego delikwenta ?

  3. Zwykly wieśniak niedomyty prowincjonalny cham

  4. A jak sie cieszy z tego retro złomu hahah

  5. Waler i Robot Zioale na Zawsze .Ul.Piaskowa Piaski

    Jesteśmy z Piask i Tu jest Biznes kto nas zna ten Wie pozdro niedługo nowe nuty nagramy Pintą bo wyskoczył

Z kraju

Polityka i społeczeństwo