690 680 960

Odnaleziono zaginioną 26-latkę. Jest cała i zdrowa

26-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego, która zaginęła w poniedziałek po południu, została już odnaleziona. Kobieta jest cała i zdrowa.

Zakończyły się poszukiwania 26-letniej mieszkanki powiatu lubelskiego. Kobieta wybrała się w poniedziałek do Lublina z zamiarem udania się do banku. Kiedy do późnych godzin nocnych nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną, o wszystkim powiadomiona została policja.

We wtorek ruszyły jej poszukiwania. Policjanci sprawdzali zarówno miejsca, gdzie mogła się udać kobieta, jak też jej znajomych. W końcu zapadła decyzja o publikacji w mediach wizerunku zaginionej.

Jak nas dzisiaj po południu poinformował kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, poszukiwania zostały zakończone. Kobieta została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. poszła w tango ??? a podatnicy zapłacili za poszukiwania.

 2. No i teraz niech pokryje koszty.

  • Jakie koszty ? Czy prosiła by ją szukać ? W wolnym kraju każdy dorosły obywatel może pójść gdzie zechce, bez konieczności opowiadania się komukolwiek. Natomiast rodzina ma prawo się martwić i zgłaszać zaginięcie. Służby zaś w ramach swoich działań zwracają wtedy większą uwagę na taką osobę.

   • dobrze dla niej że ma takich bliskich dla których ona ma duże znaczenie w przeciwieństwie do ciebie bo wszyscy mają cię w d… i tam jesteś wolny.

   • jeśli osoba X mieszka z rodzicami (a tak można wywnioskować z poprzedniego artykułu), zwykle wraca do domu lub uprzedza o nieobecności, nagle wychodzi załatwić jakąś banalną sprawę i znika bez słowa – to jest bez winy? obawy rodziny w pełni uzasadnione, a zachowanie zguby? tylko nieodpowiedzialne czy już bardzo głupie? ja bym ją o koszty posądził, to by się nauczyła smsy pisać. jakoś o wyjściu do banku dała radę poinformować, to o bolcu na noc nie mogła?

 3. To takie niepoważne , poszła sobie jej sprawa ale mogła chociaż sms wysłać albo telefon odebrać .Kto to widział , koszty swoją drogą ale i obciach jak …… .

  • jak widać,po tym przypadku, nic dziwnego,że policja nie chce ,niestety reagować, natychmiast po każdym zgłoszeniu….

 4. Pabloo(oryginał)

  A kto poprowadzi karawane jak wszystkie w d…pe pijane

 5. Redakcjo. Moze napiszecie w jakich okolicznościach została odnaleziona. Bo trochę skąpy w wiadomości jest wasz artykuł.

  • właśnie. zawracanie gitary z szukaniem, publikowaniem szczegółów i później jak gdyby nigdy nic – o, znalazła się.

 6. I gdzie się tak szlaiała długo.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas