Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dotykał 18-latkę w miejscach intymnych. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu

Policjanci z Kocka zatrzymali mężczyznę, który dopuścił się inne czynności seksualnej na 18-latce. Mieszkaniec powiatu łukowskiego na trzy miesiące trafił do aresztu.

W miniony poniedziałek w poczekalni dworcowej w Kocku, do 18-latki podszedł nieznany jej mężczyzna i używając przemocy dotykał jej miejsc intymnych. Widząca to obok kobieta zareagowała i stanęła w jej obronie.

Policjanci z kockiego komisariatu po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast udali się we wskazany rejon i zatrzymali sprawcę. Jak się okazało był to 48-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że chwili zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W czwartek Sad Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. 48-latkowi grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

11 komentarzy

 1. Grozi mu tyle samo co gdyby potrącił ją śmiertelnie samochodem. 8 lat.

  • Taka różnica, że za spowodowania wypadku śmiertelnego (na trzeźwo) nie trafiłby do aresztu.

   Domyślam się, że tutaj mamy obawę matactwa, utrudniania śledztwa oraz duże prawdopodobieństwa surowej kary lub ucieczki za granicę, wiec areszt jak najbardziej zasadny.

   Nie chce bronić przestępcy na tle seksualnym, ale dziwne wydaje mi się tutaj zastosowanie aresztu, jeżeli nawet w przypadku dokonanych gwałtów zdarzały się wyroki w zawieszeniu.

 2. Czy znowu był to biały katolik pochodzenia polskiego?

  • A jak był to ,,czarny” katolik pochodzenia watykańskiego to coś by to zmieniało ?

 3. Jestem w szoku. To wręcz niewiarygodne, że w Kocku jest jakiś dworzec.

 4. Ja bym z niego zrobił sok. Sok z buraków Dawtony jest bardzo popuarmy.

 5. To był katolik z pisu = nieomylny i wszytkomogący

 6. jestem w szoku bo nie wiem gdzie jest w Kocku ten dworzec z poczekalnią , nie myślałem też że za delikatne macanko można pójść na 8 lat do paki ale nie szkoda mi wcale takiego chama , zamknąć go ale 8 lat to przesada.

 7. Chciała smartfona on nie miał kasy za dotykanie jego kiełbasy

 8. z opisu wynika, że to było mało intymne miejsca, wręcz publiczne można by powiedzieć

 9. co za chory kraj

  ja pier….le ….8 lat ….coż za „surowy ” mamy wymiar sprawiedliwosci …szkoda ze nie widac tej ” surowości” i skuteczności przy karaniu wszelkiej maści prawdziwych bandytów i oszustów …np pijaków siadajacych za kierownicą pomimo zakazu czy zatrzymanych uprawnień ,oszustów i naciągaczy którzy w „bialych rękawiczkach ” naciągaja ludzi i okradaja ich np z ich własnych mieszkań …niech się tu wykażą surowoscią ,a nie łapiąc jakiegoś pijaka który klepnął w tyłek 18 latke

Z kraju