Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Doprowadził do wypadku i odjechał. Kto widział zdarzenie? (zdjęcia)

W minioną sobotę na obwodnicy Lubartowa doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca audi, który poruszał się brawurowo drogą krajową nr 19, doprowadził do wypadku. Poszkodowany mężczyzna kierujący hondą poszukuje świadków tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 15.00 na obwodnicy Lubartowa (na mapce poniżej zaznaczone zostało miejsce zdarzenia). Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy marki Honda wypadł z drogi. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali jeden rozbity pojazd oraz poszkodowanego kierowcę, który doznał obrażeń nogi i trafił do szpitala na drugi dzień po zdarzeniu. Z relacji kierującego hondą wynika, że do zdarzenia przyczynił się kierowca srebrnego audi, który został zarejestrowany na nagraniu, za pomocą samochodowego rejestratora.

– Kierowca audi poruszał się w kierunku Kocka i wyjechał mi na czołówkę, przez co musiałem uciekać na prawą stronę i pociągnęło mnie do rowu. Rozbiłem przy tym całe auto – relacjonuje nam poszkodowany kierowca hondy.

Dodaje również, że ma apel do świadków zdarzenia o informacje o widocznym audi, a także pytanie, czy udało się komuś nagrać numery rejestracyjne tego pojazdu. Policjanci prowadzą w sprawie tego zdarzenia drogowego swoje czynności. Będą m.in. zabezpieczać nagrania w rejonie drogi, na których być może zostało zarejestrowane widoczne na zdjęciu srebrne audi.

W sprawie tego zdarzenia można kontaktować się z nasza redakcją lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie.

Doprowadził do wypadku i odjechał. Kto widział zdarzenie? (zdjęcia)

fot. Google Maps

 

Doprowadził do wypadku i odjechał. Kto widział zdarzenie? (zdjęcia)

fot. nadesłane

 

Doprowadził do wypadku i odjechał. Kto widział zdarzenie? (zdjęcia)

fot. nadesłane

25 komentarzy

 1. No i gdzie to nagranie z video rejestratora ??

  • Jest screen, więcej nie trzeba bo i tak widać, że nic nie zobaczysz…Słaba jakość..

 2. Dwie niemoty się spotkały. Widać że tym audi wyprzedzał całą kolumnę aut. Ten z hondy musiał go widzieć na swoim pasie minimum z 15 sekund zanim doszło do krytycznej sytuacji. Pewnie sobie pomyślał to mój pas, nie zjadę mu nie zwolnię, niech brudzi zbroję, mam kamerkę, będę miał nagranie. Wyślę w internety, w końcu będę sławny. Klient z audi też nie lepszy. Nie ma czym a pcha się do wyprzedzania kilku aut na trzeciego jak na poboczach śnieg i wąsko. Wina kierowcy Audi bezsporna ale jestem pewny, że kierowca hondy mógł uniknąć tej groźniej sytuacji jakby chciał. Nagrania nie ma bo pewnie widać na nim jak na dłoni to o czym piszę.

 3. Może jakiś lubartowski wycieruch, złapać i zrobić z mordy galaretę, się nauczy na przyszłość

 4. taki rejestrator to se można wsadzić w … zupę

 5. obwodnica ? kwintesencja rządów psl-peło

 6. Zdjęcie Audi wykonane kartoflem czy z 1999 roku? Kupujcie dalej najtańsze kamerki full HD high quality premium super okazja za jedynie 99 zł to może kiedyś nagra się jakaś tablica rejestracyjna pojazdu z naprzeciwka.

 7. nie wykrycie sprawcy jak nic, wartość hondy poniżej najniższej krajowej to nikt się nie będzie nad tym spuszczał. Komentarze odnośnie „kamery za 99 zł” w punkt.

 8. Prosimy o film…

 9. „do zdarzenia przyczynił się kierowca srebrnego aŁdi” – śmiem watpić.

 10. Nawet lusterka nie urwał zatem po co w prawo odbijał i to tak gwałtownie skoro nie zna techniki jazdy?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo