690 680 960

Dni Firleja, Święto Pszczół, Smaki Regionów czy Bieg Jezior. Szereg imprez w całym regionie

Jak co tydzień prezentujemy wydarzenia, które przez dwa weekendowe dni odbywać się będą w całym regionie. Są wśród nich małe pikniki, jak też duże koncerty. Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście, gdzie wybrać się w sobotę lub niedzielę, warto skorzystać z tego, co przygotowali organizatorzy poszczególnych imprez. W linkach znajdziecie szczegóły wydarzeń.

Dni Firleja. To będzie największa impreza taneczna tego sezonu
W pierwszy weekend sierpnia odbędą się organizowane pod naszym patronatem Dni Firleja. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.

Lato, Muzyka, Zabawa: Wystąpią Kombii, Bad Boys Blue, Feel, Łobuzy, Milano i Kasia Kowalska
Znane i lubiane gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki zaprezentują swoje największe przeboje na Rynku Wielkim w Zamościu. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie
Ogród Botaniczny UMCS oraz Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych organizują obchody „Święta Pszczół”. Przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin.

EquiClub Summer Show
Dwudniowe wydarzenie dla miłośników koni i jeździectwa rozpocznie się w sobotę w ośrodku EquiClub w miejscowości Lejno nad Jeziorem Zagłębocze. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Święto Miodów Ziemi Łukowskiej
W niedzielę 4 sierpnia w miejscowości Ławki koło Łukowa odbędzie się „Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2019″. W programie imprezy przewidziano m.in. występy zespołów ludowych, konkursy z nagrodami, możliwość zakupu książek i sprzętu do gospodarki pasiecznej oraz różnych odmian miodów i innych produktów pszczelich.

Festyn Wiejski w Korczegach
W niedzielę w Korczegach w gminie Parczew odbędzie się Festyn Wiejski. Organizatorzy przygotowali m.in. degustacje potraw tradycyjnych, prezentacje twórców ludowych czy też występy muzyczne.

Meeting Of Styles Polska
Polska odsłona tego legendarnego festiwalu, odbędzie się w Lublinie po raz dziewiąty a w Polsce po raz siedemnasty. Udział w tegorocznej edycji potwierdzili artyści z Francji, Szwajcarii, Ukrainy, Włoch, Niemiec, Meksyku oraz Polski.

Mecz futbolu amerykańskiego Tytani Lublin vs. Rockets Rzeszów
W sobotę 3 sierpnia o godzinie 18:30 na Stadionie Lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego w Lublinie rozpocznie się mecz futbolu amerykańskiego w którym Tytani Lublin zmierzą się z zawodnikami Rockets Rzeszów.

Regionalne przysmaki, pokazy gotowania, degustacje produktów regionalnych oraz kiermasz
W sobotę 3 sierpnia przed pałacem Zamoyskich przy ul. Akademickiej w Zamościu odbędzie się finał wojewódzkiego etapu konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Mistrzostwa Polski Motocykli Zabytkowych
W Parczewie rozpoczyna się 5 runda MPPZM Mistrzostw Polski Motocykli Zabytkowych. Maszyny pojawią się na parkingu naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Parczewie.

Niedzielny spacer z przewodnikiem po Ogrodzie Botanicznym UMCS
UMCS zaprasza na kolejny spacer z przewodnikiem po Ogrodzie Botanicznym UMCS. Spotkanie pt. „Byliny w rozmiarze XL” odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 sierpnia br. o godz. 11:00.

XXIX Bieg Jezior. Oprócz sportowych wrażeń będzie też piknik rodzinny i koncerty
Już po raz 29. w gminie Uścimów odbędzie się Bieg Jezior. Po sportowej rywalizacji rozpocznie się część rozrywkowa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wojewódzka Wystawa Koni Zimnokrwistych w Tucznej
Prezentacje klaczy i ogierów a także pokazy jeździeckie czekają na miłośników koni, którzy odwiedzą Wojewódzką Wystawę Koni Zimnokrwistych w Tucznej.

Festyn Rodzinny nad Jeziorem Miejskim w Ostrowie Lubelskim
Szereg atrakcji przygotowali organizatorzy Festynu Rodzinnego, który odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia nad Jeziorem Miejskim w Ostrowie Lubelskim.

(fot. materiały organizatora)

3 komentarze

  1. Meeting Of Styles Polska wiocha aż piszczy !! swego języka ni ma ot tak naród murzyński

  2. … smutny obrazek często widywany na tego typu prowincjonalnych igrzyskach : małe dzieci i pijani rodzice , bardzo młodzi i bardzo pijani !!! … i te wulgaryzmy w co drugim słowie !

  3. ps jeszcze dodaj papierosy i dmuchanie każdemu w twarz

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas