Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dereźnia Zagrody: Auto wjechało w mężczyznę siedzącego na ławce

58-latek z gm. Biłgoraj trafił do szpitala z obrażeniami ciała po tym, jak wjechało w niego suzuki. W chwili zdarzenia mężczyzna siedział na ławce przed posesją.

-Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21.00 w miejscowości Dereźnia Zagrody. Ze zgłoszenia wynikało, że potrącony został tam człowiek. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce wypadku wynika, że kierujący suzuki nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drewniany płot, przy którym na ławce przed posesją siedział mężczyzna – informuje mł. asp. Milena Wardach z biłgorajskiej policji.

-Jak się okazało 58-latek chwilę wcześniej wyszedł przed posesję. Trafił do szpitala ze złamaną nogą i urazem twarzy, gdzie przebywa pod opieką lekarzy. Kierującym suzuki okazał się 20-latek z gm. Biłgoraj – dodaje mł. asp. Milena Wardach.

Młody człowiek jechał sam, był trzeźwy. Teraz za swoją nieodpowiedzialność i kompletny brak wyobraźni poniesie odpowiedzialność karną.

2014-06-11 10:25:20
(fot. Policja Biłgoraj)

6 komentarzy

  1. a to nie volvo?;>

  2. Panna z Cicibora

    Stąd wniosek: jak chcesz mieć ławeczkę przed posesją to najpierw posadź kilka drzew żeby taki dureń za kierownicą miał się o co zatrzymać nie robiąc ci krzywdy.
    Albo postaw trzy latarnie obok siebie, no i wykop głęboki rów.

  3. takich tępaków pełno jeździ po wioskach a policja nic nie robi

    • ja obserwuje co sie na ulicach dzieje i już od dawna jestem za tym, żeby nie dawać nikomu na wschód od Wisły i/lub z miast poniżej 100k mieszkańców prawa jazdy. niech się rozbijają wozami drabiniastymi na polnych drogach i czołowo rowerami zderzają dalej.

  4. jakby tam nie siedział to by żył więc do kogo pretensje

Z kraju

Polityka i społeczeństwo