690 680 960

Dęblin: Sprawcy rozboju na jubilerze są już za kratkami

Policjanci z Dęblina zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli na pracownika sklepu jubilerskiego i skradli biżuterię. Sprawców podczas napadu nagrał monitoring zainstalowany w punkcie handlowym.

Do rozboju doszło 14 czerwca po godz. 10.00 w Dęblinie. Sprawcy weszli do miejscowego sklepu jubilerskiego. Po doprowadzeniu do stanu bezbronności znajdującego się tam mężczyzny, skradli biżuterię. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował sprawców rozboju.

– Zajmujący się sprawą policjanci z Ryk oraz Dęblina ustalili napastników. Okazali się nimi dwaj 22-latkowie z województwa mazowieckiego. Mężczyźni zostali zatrzymani w Radomiu. Trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zdecyduje Sąd. Zgodnie z kodeksem karnym rozbój zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Jacek Wójcik z ryckiej Policji.

2016-07-22 11:05:51
(fot. Policja Ryki)

12 komentarzy

 1. Jak to możliwe że policji się udało złapać sprawców
  Czyż by pomogło ogłoszenie na lublin112

 2. nie pomagajcie ten skorumpowanej policji oni sami sa nie wiele warci od tych zlodziejaszków biorą odpowiednie pieniadze i niech zarobia chociaz na nie z naszych podatkow a nie spia w radiowozach

  • Zamknęli kogoś z rodziny. Dobry obywatel zawsze pomaga państwu i działa zgodnie z prawem.

  • Złe wspomnienia z pobytu w komisariacie (niesubordynowany świadek)? A może „zły dotyk” w kontakcie z „gumowym zakończeniem” funkcjonariusza policji podczas jakiejś zadymy? Nieważne – miałeś gościu widocznie na bakier z „psem” bo zazdrościć im nie masz czego. A to czy im pomagasz czy nie to już Twoja sprawa. Bylebyś nie przeszkadzał…

 3. I BARDZO DOBRZE!

  Zamknąć do klatki z resztą małpiszonów i niech siedzą i 120 lat.

 4. Jak by miał broń w sklepie to by ich zastrzelił i nie trzeba by było robić śledztwa i poszukiwań ale niestety u nas to nie do pomyślenia aby obywatel mógł się bronić .

 5. Panie Profesorze nie każdy może tak z zimną krwią zastrzelić nawet bandziora.

 6. PIT z pewnością masz racje ale gdyby dostęp do broni był bardziej dostępny to złodziej zastanowił by się kilka razy zanim wszedł by do domu lub sklepu wiedząc że właściciel może posiadać broń i bez skutków prawnych może jej użyć a na chwile obecną prawo jest tak napisane że złodziej ma większe prawa niż osoba okradana .

  • Kiedyś myślałem tak samo,może dzięki temu sprzedawca żyje,bo skoro można by było mieć w domu to popaprańcy weszli by do sklepu z gnatami.Po ulicach też nie jeden by chodził z klameczką za paskiem udając normalnego.

 7. „Grozi 12 lat”, dostaną po 3, wyjda po 1,5 roku za dobre sprawowanie.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas