Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dęblin i Samoklęski: Wypadki ze skutkiem śmiertelnym

We wtorek wieczorem doszło w regionie doszło do dwóch tragicznych wypadków. W Dęblinie pod kołami samochodu osobowego zginął rowerzysta, zaś w Samoklęskach zginął kierowca samochodu osobowego.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 20 na ulicy Kockiej w Dęblinie. Kobieta kierująca toyotą potrąciła rowerzystę, a następnie nie udzielając mu pomocy odjechała z miejsca wypadku. Niestety mężczyzna jadący jednośladem zginął na miejscu. Jak informuje Arkadiusz Arciszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie – Kierująca została niebawem zatrzymana. Jak się okazało 48 letnia mieszkanka powiatu ryckiego była trzeźwa.

Dęblin i Samoklęski: Wypadki ze skutkiem śmiertelnym

Nie są jeszcze znane personalia kierującego jednośladem. Był to mężczyzna w wieku ok. 50 lat. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują funkcjonariusze ruchu drogowego ustalając dokładny przebieg i przyczyny wypadku. Utrudniony jest przejazd w kierunku Moszczanki. Ruch drogą krajową nr 48 puszczany jest wahadłowo.

Do drugiego z wypadków doszło o godzinie 20:40 w Samoklęskach w gminie Kamionka. W tym przypadku samochód osobowy daewoo lanos zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący pojazdem młody mężczyzna w wieku ok. 20 lat poniósł śmierć na miejscu. Nie są znane jeszcze jego personalia. W tym miejscu również należy się spodziewać znacznych utrudnień w ruchu.

Policja apeluje o ostrożność podczas jazdy, zwłaszcza że przez całe popołudnie padał śnieg z deszczem oraz deszcz, a wieczorem mogą występować przymrozki. Wtedy na drogach może pojawić się gołoledź.

Komentarze wyłączone

Z kraju