Dęblin i Samoklęski: Wypadki ze skutkiem śmiertelnym

We wtorek wieczorem doszło w regionie doszło do dwóch tragicznych wypadków. W Dęblinie pod kołami samochodu osobowego zginął rowerzysta, zaś w Samoklęskach zginął kierowca samochodu osobowego.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 20 na ulicy Kockiej w Dęblinie. Kobieta kierująca toyotą potrąciła rowerzystę, a następnie nie udzielając mu pomocy odjechała z miejsca wypadku. Niestety mężczyzna jadący jednośladem zginął na miejscu. Jak informuje Arkadiusz Arciszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie – Kierująca została niebawem zatrzymana. Jak się okazało 48 letnia mieszkanka powiatu ryckiego była trzeźwa.

Nie są jeszcze znane personalia kierującego jednośladem. Był to mężczyzna w wieku ok. 50 lat. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują funkcjonariusze ruchu drogowego ustalając dokładny przebieg i przyczyny wypadku. Utrudniony jest przejazd w kierunku Moszczanki. Ruch drogą krajową nr 48 puszczany jest wahadłowo.

Do drugiego z wypadków doszło o godzinie 20:40 w Samoklęskach w gminie Kamionka. W tym przypadku samochód osobowy daewoo lanos zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący pojazdem młody mężczyzna w wieku ok. 20 lat poniósł śmierć na miejscu. Nie są znane jeszcze jego personalia. W tym miejscu również należy się spodziewać znacznych utrudnień w ruchu.

Policja apeluje o ostrożność podczas jazdy, zwłaszcza że przez całe popołudnie padał śnieg z deszczem oraz deszcz, a wieczorem mogą występować przymrozki. Wtedy na drogach może pojawić się gołoledź.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online