690 680 960

Dęblin: 24 kiboli w areszcie po zadymie na boisku

24 mężczyzn trafiło do aresztu po bójce pomiędzy zwolennikami drużyn piłkarskich z Ryk, Dęblina i Lublina. Trzech z nich odpowie za czynną napaść na policjantów a czterech za posiadanie narkotyków.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15. W przerwie meczu pomiędzy drużynami KS Czarni Dęblin a MKS Ryki na murawę boiska w Dęblina wtargnęli pseudokibice z Lublina, a następnie miejscowi. Mężczyźni zaczęli się bić. Interweniowali policjanci, jednak część z osób biorących udział w bójce rozbiegła się a podczas zatrzymań doszło do napaści na mundurowych.

Jeden z policjantów został skopany w plecy przez zatrzymanego Pawła M. z Lublina. Podczas ucieczki zadymiarzy pojazdami doszło do próby rozjechania policjantów przez dwa pojazdy. Oba auta po pościgu zostały zatrzymane. Podróżowało nimi łącznie dziewięć osób.

-We wszystkich trzech przypadkach sprawcy będą odpowiadać za czynną napaść na policjantów. Czterech z pośród zatrzymanych posiadało przy sobie drobne ilości marihuany i będzie odpowiadać za jej posiadanie. Wszyscy pozostali będą odpowiadać za czyny o charakterze chuligańskim na stadionie. Dziewięciu z 24 zatrzymanych przyznało się do winy i dobrowolnie poddało karze 2 tys. grzywny – informuje mł. insp. Janusz Wójtowicz z KWP Lublin.

Pozostali (z wyjątkiem trzech doprowadzanych do prokuratury) zostaną dowiezieni do sądu z wnioskiem o rozpatrzenie spraw w trybie przyśpieszonym.

Za najpoważniejsze przestępstwa dot. czynnej napaści grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a za wykroczenia grzywna do 5 tys. złotych.

Dęblin: 24 kiboli w areszcie po zadymie na boisku
Dęblin: 24 kiboli w areszcie po zadymie na boisku

2014-10-27 10:35:28
(fot. wideo KWP Lublin)

29 komentarzy

 1. pierdolicie najwiecej,jak takie cip* z nich to niech któryś im to pajace powie prosto w oczy !! Jebani władcy internetu…

  • Nie mogą bo oni zza monitora nie wychodzą a jak już opuszczają dom to głowa w dół i przemykają z pełnymi gaciami.

 2. dr. Bonifacy Kozo -Dłubek

  Jak im mówić było prosto w oczy jak im łzami pozachodziły i nie wiele widzieli – tchórzliwe stadionowe łajzy

 3. RKS MOTOR MISTRZEM JEST

 4. nie rozumiem jednego , dlaczego pisze sie o nich -kibice… ?? przeciez oni nimi nie sa, to zwykli posrani kibole, mocni tylko w grupie.powinno sie dla przykladu zrobic mecz i publiczny odstrzal.Pozdrawiam,kibic z lublina lecz zuzlowy

 5. Pogromca Durnych Kiboli

  Jeden gieroj zeszczal sie ze strachu. 0:48 Ale ubaw, dobrze, ze tylu nie pokazali. :)))))))))

 6. Akurat koleżka który się posikał to nie z LBN 🙂 A nie będę publikował tutaj żadnych imion ponieważ sądząc po waszych komentarzach do ludzi z mózgiem to nie należycie

 7. mamy nowy stadion więc zagonić trzeba wszystkich tych debili na arenę, dać im pały, kosy, siekiery itp niech walczą ze sobą do końca. Po całej tej imprezie zapakuje się ścierwa w czarne worki i do dołu. Będzie i taniej i w końcu na jakichś czas ekologicznie. A tak na marginesie to te kary zdecydowanie są za niskie. Gdyby matoł jeden z drugim dostał 20-30 tys kary i nie spłacał, zagonić do roboty w centrum miasta w kamizelkach z napisem- „jestem debil i zadymiarz” a gęby tych matołów opublikować w popularnych mediach i wywiesić w autobusach komunikacji miejskiej.

  • z dopiskiem ” marnuję Twoje pieniądze” – na interwencję Policji i leczenie mnie po bójce w szpitalu. Niech idą w las się tłuc, wynajmą sobie prywatnego lekarza którego opłacą z własnych składek organizowanych na meczach.
   W tedy wszyscy będą zadowoleni a pismaki nie będą głosić że „kibice się biją”, tylko znaleziono pobitego grzybiarza 😀

 8. jebane petofile z lublina!!

 9. Jakiś patałach ,żeby tak raz dostał taki wpier… od policji jak się kiedyś na meczach dostawało to by z domu rok nie wylazł .Nawet i kibole zeszli na psy ,gdzie się podziała stara gwardia z Lublina …

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas