690 680 960

Alarmy bombowe w urzędach w regionie. Służby przeszukują budynki

W poniedziałek od rana urzędy i sądy w regionie dostają drogą elektroniczną informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych. Policjanci sprawdzają otrzymane zgłoszenia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na maila od Czytelnika. Alarmy bombowe zostały ogłoszone m.in. w Sądzie Rejonowym Lublin – Wschód w Świdniku, w budynkach w Puławach, Rykach, Chełmie, Krasnymstawie i Włodawie.

Sądy, prokuratury i urzędy skarbowe w regionie otrzymały informację drogą elektroniczną o podłożonych ładunkach, które mają wkrótce wybuchnąć. Policjanci przeszukują budynki w większości przypadków nie ewakuowano pracowników. Teren zabezpieczają strażacy, w akcję zaangażowane są także zespoły ratownictwa medycznego.

W Świdniku w rejonie sądu na czas akcji policji wyłączono ruch w okolicy obiektu. Policjanci nie lekceważą żadnego ze zgłoszeń, jednocześnie pracują nad ustaleniem nadawcy mailowych informacji.

Zdjęcia ze Świdnika przesłał nam Czytelnik Paweł – Dziękujemy!

Alarmy bombowe w urzędach w regionie. Służby przeszukują budynki
Alarmy bombowe w urzędach w regionie. Służby przeszukują budynki

2014-10-27 12:17:36
(fot. Czytelnik Paweł)

6 komentarzy

 1. Następny co szuka rozgłosu… Takiemu debilowi to tylko wpier…. i do lochu.

 2. mam nadzieję, że debil posiada coś więcej niż podarte portki, żeby koszty akcji pokrył a jak nie to do segregacji śmieci niech odpracowuję. jak się nawącha darmowych ,, perfum,, to mu się odechce ludzi uszczęśliwiać na siłę.

 3. kolejna nuuuda.

  • ja lubię nudę, przynajmniej jest jakieś prawdopodobieństwo, że zębów jakiegoś człowieka nie zbierają do czarnego worka.
   po za tym ludziom, którzy pobrali urlopy żeby poniedziałku coś załatwić do śmiechu nie było

 4. potem przez takich idiotów mogą nie wziąć na poważnie zgłoszenia o podejrzeniu podłożenia bomby i zginą niewinni ludzie. jemu przypiąć bombe do przyrodzenia to raz dwa sie oduczy.

 5. Jak ustalą to powinni mu lub jej zabrać prawo jazdy,jak za alimenty.

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas