31 komentarzy

 1. i jeszcze dodam ,że powinny bukiety wiejskie być oznakowane jakoś elektronicznie,żeby im się bransoleta włączała jak za głęboko kasztan wjedzie do miasta.macie pobudowane stodoły do wykupu na obrzeżach miasta to się dalej nie wciskaj jeden z drugim bo nic tu dla ciebie nie ma .do kina ,czy teatru i tak nie podążasz to zostań na obrzeżu miasta zrób ten wykup za sprzedane kartofle i inne pszenice i grzeczne do domu.ja ,ani nikt inny z mojego miasta nie jeździmy na twoje POMy i PGRy i nie robimy rajdów po twojej gminie i polach .I niech tak zostanie .Ty oraj dalej swoje pole i nie udawaj miastowego a ja ci też w buraki i kartofle nie wjeżdżam .

  • ty chamie i frajerze mieszczański, niziołku królewski, co ty sobie myślisz, co ty sobie wyobrażasz, że miasto jest tylko dla mieszczuchów ? że chłopom nie wolno przekraczać granicy grodu i prerii ? A siedż w mieście i nawet nie wychódź za jego granice. Chcesz siedzieć wiecznie w bloku, wychodzić na spacery do saskiego, chodować kartofle, bydł, drób na balkonie ? co będziesz jadł jak cała żywność pochodzi od chłopów. Jestem ze wsi i jestem z tego dumny, pracuję w mieści i mi to odpowiada. Jak chcesz robić podziały społeczne, wymusić rozwarstwienie to spierdzielaj do koreii.

   P.S. Jeżdzłem audi B4 od kilku lat, jestem wdzięczny niemcon za stworzenie samochodu-czołgu, jeden z najtwardszych starych samochodów. Rok temu gość rozpędzonym nowym volvo uderzył we mnie i dachowałem, żyję, bo stata audica ssię nie ugięła, kierowca volvo również wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, ale jego samochód był tak sponiewierany, że poszedł do kasacji.

   • Ale mnie nie odpowiada ,to że właśnie przez ekspansję wiejskich rajdowców w mieście jest mniej bezpiecznie na drogach .A JAK CHCESZ KONIECZNIE DO MIASTA TO JEŹDZIJ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ.A rajdy rób sobie jak już wrócisz w swoje okolice.Co to ma wspólnego co będę jadł .Kupię i zeżrę a jak nie kupię to wieśniak właśnie z głodu padnie bo nie sprzeda.Nikt mi za darmo nie daje.I nie nadwyrężaj mózgownicy i nie wymyślaj obelg ,bo nie znasz mnie i nie wiem czy gdybyś stanął przede mną to powtórzyłbyś to samo prosto w twarz ,Internetowy bohaterze.

 2. Ale jesteście wredni – tam człowiek ledwo z życiem uszedł, autko stracił, w szpitalu jego życiu zagrażają miernoty z UM, które jeszcze z Polski nie uciekły, Wysoki Sąd tylko czeka, żeby go do „ancla” wpakować, a Wy licytujecie się markami samochodów Waszych rodziców?!
  A na kolana i zanosić modły do którejkolwiek z licznych matek boskich, , żeby go lekarze jednak do żywych „zasegregoawli”, żeby jak najwięcej za samochodzik na szrocie dostał, żeby sąd był łaskaw go uniewinnić i nie tylko prawko oddać, ale jeszcze przeprosić za cały stre jakiego doznał.
  Empatii więcej dzieciaczki.

 3. Kaśka z kurnej chaty

  Samochody innych najczęściej krytykują ci, co ich najwyżej na wypożyczenie miejskiego roweru stać.
  I to nie dłużej jak za złotówkę na tydzień, bo więcej kieszonkowego nie dostają od swoich starych.

 4. A SZKODA ZE SIE NIE ROZPIERDOLILI CAŁKOWICIE W CZARNE WORKI..PIJACKIE MORDY!!

 5. Niezależnie od marki, każdy kto pije i wsiada za kierownice to potencjalny zabójca, który ma ochotę kogoś zabić z premedytacją, ale u nas jest przyzwolenie na picie. Nawet na forum toczy się dyskusja o jakieś wiejskie i mniej wiejskie auta, a nikt nie skupia, że problemem jest alkohol, a nie marka samochodu. Nie ma akcji u nas akcji, że zatrzymują na wszystkich np. wlotówkach do miasta każdego – podkreślam każdego kierowce czy też w pobliżu dyskotek nad ranem – a powinny być w każdy weekend. Nawet te wielkie akcje na 1 listopada „znicz”, niby zatrzymują tyle pijanych kierowców …ta! Chyba tylko tych co jadą szlaczkiem, albo w kogoś uderzyli. Przejechałem wiele kilometrów tego dnia, wracałem w nocy i żaden z patroli nie sprawdzał trzeźwości, żaden nie zatrzymywał. Jakby było inaczej, to by się okazało, że jeździ z 50x więcej pijanych niż w poprzednim roku, ale po co psuć statystyki.

 6. kandydat na aniołka

  Na innej stronie dotyczącej Światowego Dnia Ofiar Wypadków Drogowych nasze kochane 112 lublin informuje, że pijani kierowcy są sprawcami 13 proc. śmiertelnych wypadków.
  To znaczy, że 87 % wypadków powodowanych jest przez co prawda trzeźwych, ale głupich kierujących.
  I chyba nie jest to powód do dumy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7885zł -0.17%
  • GBP 5.2655zł -0.39%
  • EUR 4.5562zł -0.01%
  • CHF 4.1354zł 0.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online