Jeden dachował i schował się w porzeczkach, drugi wjechał w maliny. Obaj byli pijani

Dwóch pijanych kierowców, którzy swoją jazdę zakończyli na polu, zatrzymali w weekend opolscy policjanci. Obaj mężczyźni niebawem staną przed sądem.

W sobotę około godziny 20.00 na drodze z Kraczewic w kierunku Poniatowej dachował samochód osobowy. kierujący volkswagenem mężczyzna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego dachowania. Gdy na miejsce dotarły służby ratunkowe, okazało się, że nie ma komu pomagać, gdyż auto jest puste. Kierowca bowiem uciekł tuż po zdarzeniu.

Funkcjonariusze opolskiej drogówki rozpoczęli więc czynności zmierzające do ustalenia okolicznosci zdarzenia. W pewnym momencie dostrzegli mężczyznę schowanego w rosnących na pobliskim polu porzeczkach.Okazał się nim kierowca passata, 32 – letni mieszkaniec Poniatowej. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w niedzielę około godziny 22.00, opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnie pijanym kierowcy, który miał stwarzać zagrożenie na drodze. Funkcjonariusze którzy udali się na miejsce, dostrzegli w pewnym momencie stojące w malinach auto. Okazało się, że kierujący nim 22 – latek z gminy Karczmiska nie był w stanie wyjechać z pola, na którym się zakopał. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

(fot. lublin112)
2016-05-31 00:37:41

Zobacz również

4 komentarze

 1. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  Piękne dwa przykłady na to jak w pełni demokratycznie i na własne nieprzymuszone życzenie głupie ćwoki srają sobie w papiery.
  Ich rodziny powinny być z nich dumne, bo przecież każdemu sie może przydarzyć.
  :mrgreen:

  • A do czego mu te durnowate papiery ? Do czego jak jest rolnikiem ? To nie rekrutacja w korpo młotku…..

 2. nic dodać nic ująć

 3. Młoda Pierdółkówna

  LUDZIE!!!
  Po raz enty powtarzam – nie dbajcie o to czy jakiś oszołom zrobi sobie kuku na solidnym ogrodzeniu Waszych posesji, to on sam powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo.
  Stawiajcie więc solidne płoty, słupy, sadźcie drzewa w obronie takich przykładowych malin, czy porzeczek, a zwłaszcza Waszych domów i Was samych.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!