Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czytelniczka przeprasza Zarząd Transportu Miejskiego za komentarz pod artykułem

Na mocy porozumienia zawartego przed sądem pomiędzy jedną z naszych czytelniczek, a Zarządem Transportu Miejskiego w Lublinie, została ona zobligowana do zamieszczenia przeprosin. Poszło o jeden z komentarzy.

W związku z zawarciem ugody sądowej, jedna z naszych czytelniczek została zobowiązana ogłosić na łamach naszego portalu przeprosiny skierowane do Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie. Niech one będą jednocześnie przestrogą dla internautów, którzy zamieszczają komentarze nie zawsze zastanawiając się nad ich treścią. Należy bowiem pamiętać, że nikt w Internecie nie jest anonimowy, a treści jakie są zamieszczane, zwłaszcza gdy nie mają one pokrycia w prawdzie, mogą godzić w czyjeś dobre imię. Tak też było i tym razem.

Treść przeprosin została uzgodniona pomiędzy obiema stronami sporu.

 

PRZEPROSINY

Przepraszam za sformułowane na portalu internetowym www.lublin112.pl w dniu 31 maja 2016r. w formie komentarza nieprawdziwe zarzuty z przeprowadzonego przetargu przez instytucję budżetową Gminy Lublin jaką jest Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Zamieszczone przeze mnie wpisy godziły w dobre imię Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie oraz naraziły tę instytucję na utratę zaufania publicznego. Treść komentarza, którego jestem autorką jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Dyrekcję i pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwych, oszczerczych opinii i jednocześnie wyrażam ubolewanie, za popełnione przestępstwo zniesławienia.

Niniejsze przeprosiny publikuję w wyniku ugody sądowej.

 

 

Paulina Siczek

(fot. ZTM)
2017-04-11 18:07:07

56 komentarzy

 1. Jeśli tak ostro zareagowali, musiało być ziarno prawdy w komentarzu. Komentarz nawet nie wiem czy czytałem lub nie kojarzę o co chodziło zapewne jak większość piszących i czytających 112, więc CO IM TO DAŁO? Raczej chodzi o zastraszenie, by kombinatorom na ręce się nie przyglądać. Jakoś przy aferach poprzedniej ekipy, wszyscy dobrze wiedzą co było na rzeczy a w sądach dopada ich amnezja i winnych nie ma. U Sowy nagrano konkrety a tylko szarych kelnerów skazano.

 2. generała Misiewicza też Jaruś przeprosi niedługo

 3. Hmm znalazłem ten komentarz… czy to powód do ciągania po sądach… wydaje mi się że nie.
  Ale powiedzenie tylko winny się tłumaczy ma tutaj swoje odzwierciedlenie…
  ZTM zaszkodzi tylko sobie tą sytuacją.

 4. Wiecie co..? Te przeprosiny stają się już nudne i żałosne z tego względu że są niezmiennie te same i do tego publikowane i powielane codziennie.

  • Decyzją sądu, muszą być widoczne przez 7 dni.

   red.

   • Przecież są widoczne. Nie usunęliście ich..Ciągłe przywoływanie ich na pierwszą stronę, przynosi tylko odwrotny skutek. Rozumiem, że dmuchacie na zimne.

   • Ta … z pewnością wszyscy się pochylimy nad losem przedsiębiorstwa, które ciąga po sądach ludzi. Czytam akurat dość dużo literatury faktu z okresu stalinowskiego, i o dziwo … pasuje. Nic nie wolno powiedzieć bo łagry !!! Może jeszcze rozstrzelają tą dziewczynę bo odważyła się coś napisać. Śmieszni są i żałośni !!!! Nadal bojkotuje miejskie autobusy, nie jeżdżę nimi bo śmierdzi w nich nieludzko (jak w łagrach sądząc po opisach w książce). Wczoraj jednego zablokowałam na pasie, a co 🙂 Takie drobne złośliwości wobec tyranii przedsiebiorstwa, które wrażliwe na ludzkie słowa, wystawia sobie opinię.
    Co … może za porównanie do śmierdzących łagrów mnie do sądu podacie?

 5. Dajcie już spokój, i tak te przeprosiny nie wpłynął na zmianę wizerunku tego przedsiębiorstwa, a wręcz przeciwnie, Pozdrawiam tą Panią;)

 6. Uważam, że wszyscy czytelnicy tego i innych portali publikujący wszelkie wyzywające, ośmieszające czy obrażające komentarze powinni ponosić konsekwencje za to co piszą. To co się wyprawia tutaj to jest masakra. W ogóle po co dodawać pod artykułami jakiekolwiek komentarze, żeby napędzała się machina wyzwisk obelg itd? Czemu, bądź komu to ma służyć? Chyba tylko tym którzy lubią sobie powyzywać innych myśląc, że są bezkarni.

  Redakcjo czas z tym skończyć. Niechaj to będzie portal dla ludzi z kulturą.

 7. Paulina, ty szatanie..

 8. Czy można wiedzieć, ile tę Panią kosztował ten artykuł, czy to tajemnica handlowa?

 9. Przykład idzie z elity słuszniej wybranej czy to tej byłej czy obecnej i amok totalny pozwolenie na broń dać każdemu i komentarze na tej stronce znikną …….pozdro