Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cztery osoby w szpitalu po czołowym zderzeniu audi z fordem (zdjęcia)

Policjanci prowadzący czynności na miejscu wypadku w Kluczkowicach przekazali szczegóły tego zdarzenia. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych łącznie do szpitala trafiły cztery osoby. Droga przez pewien czas w rejonie wypadku była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 9.00 w miejscowości Kluczkowice-Osiedle w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

– Na miejscu policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło, kiedy jadący audi 39-latek z gminy Józefów nad Wisłą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka fordem, którym kierował 67-latek z gminy Józefów nad Wisłą. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierujący pojazdami oraz dwie pasażerki Forda w wieku 85 i 60 lat. Na szczęście życiu i zdrowiu uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – relacjonuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia przez pewien czas była całkowicie zablokowana.

– Zimowa aura dopiero się zaczyna, należy spodziewać się opadów śniegu i marznącego deszczu. Takie warunki atmosferyczne powinny wzmóc w nas czujność i spowodować dostosowanie techniki jazdy do sytuacji na jezdni. Sytuacja na drodze bywa dynamiczna i mogą wystąpić okoliczności, w których konieczna jest szybka reakcja. Wówczas nadmierna prędkość może być jednym z czynników mających wpływ na utratę kontroli nad pojazdem, co może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych – dodaje aspirant Katarzyna Bigos.

Cztery osoby w szpitalu po czołowym zderzeniu audi z fordem (zdjęcia)

fot. Policja Opole Lubelskie

 

Cztery osoby w szpitalu po czołowym zderzeniu audi z fordem (zdjęcia)

fot. Policja Opole Lubelskie

23 komentarze

 1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Wychodzisz za szybko w zakręt,to jedyne co może cię utrzymać na swoim pasie to trzymanie mocno kierownicy i noga z gazu i naciśnięcie hamulca na łuku to duże ryzyko,to trzeba z wyobraźnią wchodzić w zakręt ,by udało się zachować swój pas ,oczy dookoła głowy, wyobraźnia,prognoza co może się stać,a jak pęknie opona lub odpadnie koło to i przemądrzały mądrala nie pomoże

 2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Wchodzisz errsta

 3. Indianie z plemienia Cebulaki rozwalają się na swoich mustangach audi i bmw.

  • Tak jest , cebulaki szaleją ,pobocza pełne śmieci , cebulaki lubią też mazgaje na ścianach, szczególnie nowych elewacji

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Skasowano wszystko

 5. wsiórski odpad

 6. LOP buraki biedni rolnicy

 7. Raz a konkretnie… Cztery osoby w szpitalu po czołowym zderzeniu audi z fordem

 8. Takie trochę uogólnianie ale autentycznie jak widzę przed sobą auto z blachami LOP to poziom mojej koncentracji wzrasta kilkukrotnie – trzeba na nich uważać bo nie wiadomo co mogą odstawić. W te okolice musiało trafić bardzo dużo paczek chipsów z PJ w środku.

Dodaj komentarz

Z kraju