Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekł z miejsca zdarzenia. Był pijany, miał w aucie środki odurzające

Włodawscy policjanci zatrzymali 22-latka, który wjechał audi w znak drogowy. W trakcie zdarzenia uszkodzone zostały dwa inne auta. Mężczyzna uciekł z miejsca kolizji. W chwili zatrzymania mieszkaniec gminy Hanna miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Dyżurny włodawskiej komendy w piątek przed godziną 1.00 otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący audi jadąc z dużą prędkością od strony ulicy Szpitalnej we Włodawie zjechał z zakrętu i uderzył w znak drogowy, który przewracając się uszkodził dwa zaparkowane samochody, po czym kierujący odjechał w kierunku ulicy Lubelskiej.

– Kilka minut później policjanci na jednym z parkingów zauważyli opisywany pojazd z uszkodzeniami karoserii. W aucie było dwóch mężczyzn. Siedzący za kierownicą 22-latek potwierdził, że był sprawcą kolizji. Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo w aucie policjanci ujawnili środki odurzające – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Mundurowi zatrzymali 22-latka oraz 17-latka i przewieźli do policyjnego aresztu.

– Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że auto ma zatrzymany dowód rejestracyjny za brak badań technicznych. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy 22-latka – dodaje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa.

Wkrótce mieszkaniec gminy Hanna stanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów. Poniesie także odpowiedzialność za spowodowanie kolizji i posiadanie środków odurzających. Drugi z mężczyzn został zwolniony.

10 komentarzy

 1. I taki degenerat ma takie same prawa wyborcze jak normalny człowiek.

  • Niestety tak. Ale np. tam to popularne. Taka tam sobie wschodnia patologia, na porządku dziennym.

 2. I taka patologia głosowała na Tfuska.

  • Golec (czyt. bolec)

   Prawdopodobnie tak. Słyszałem kiedyś, że tam „brzydzą” się PiSem. Gdyby wybuchła wojna, to ta miejscowość zostałaby zajęta w pierwszej kolejności, nie wiadomo nawet kiedy.

 3. Ałdi i wszystko na ten temat.

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Myślałem , że tylko Franio nienawidzi marki Audi

 5. Każden jeden pijak to menda a baba pijaczka łajdaczka. Tyle w temacie.

  • Golec (czyt. bolec)

   Bardzo dobre i trafne określenie. Wpisuję go na stałe do słownika języka polskiego.

 6. W marcu niech jeździ pijany, zabiorą furgonetkę i będzie po problemie.

 7. Wsiórski ś mieć

Dodaj komentarz

Z kraju