690 680 960

Cztery osoby nadal w szpitalu po wypadku w Leopoldowie

W poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 829 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiło siedem osób, cztery z nich nadal przebywają pod opieką lekarzy.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 829 w miejscowości Leopoldów, na odcinku pomiędzy Łęczną a Milejowem.

Policjanci ustalili wstępnie, że kobieta jadąca citroenem, wykonując na skrzyżowaniu manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu drogą główną kierowcy renaulta, wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W zdarzeniu, oprócz 21-letniej kierującej citroenem i 28-letniego kierowcy renaulta, uczestniczyło pięciu pasażerów. Wszyscy trafili do szpitala. Do chwili obecnej czworo uczestników wypadku jest hospitalizowanych.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Kierującej citroenem zostało zatrzymane prawo jazdy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Łęczna)

4 komentarze

  1. Dlaczego jej zatrzymali PJ ? Przecie wrzucióła kierunek!
    Do garów wsiórski garkotłuku!

  2. Graaaażynaaaaaa !!! Schabowe do kuchni tłuc !!!!

  3. Brawo patalachy!, ciekawe jak miala ocenic mozliwosc wyjazdu jak ktos grzeje na 60 – 120. Moze jest jasnowidzem? Wyjezdzajac kolesia nie bylo na luku a chwile pozniej rozwalil 2 tony w pyl. Ciekawe

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas