Cztery awarie sieci wodociągowej i sanitarnej. Utrudnienia w ruchu na trzech ulicach Lublina

Od godzin porannych natraficie na utrudnienia w ruchu na ul. Wrotkowskiej, Brzóski i Reja. Trwa tam usuwanie awarii sieci wodociągowej i sanitarnej.

We wtorek o godzinie 8 rozpoczęły się prace przy usuwaniu awarii sieci wodociągowej na ul. Wrotkowskiej. Został zajęty prawy pas ruchu na ul. Wrotkowskiej jadąc od strony ul. Diamentowej.

Z kolei na ul. Stanisława Brzóski zajęty został prawy pas ruchu. Za na ul. Reja zostało wprowadzone całkowite zamkniecie ulicy przy numerze 89. Trwają tam prace w rejonie kanału sanitarnego.

W związku z innymi pracami na sieci wodociągowej, od godziny 8 nastąpiła przerwa w dopływie wody do posesji przy ul. Makowej od numeru 6 do 22 i od 11 do 15. Do godziny 14:00 przewidywany jest czas wyłączenia wody w tym rejonie.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Brawa dla Żuka. Miasto z dykty, co raz więcej awarii a hajsu na wymianę nie ma. A nie, czekaj. Jest ale na fontanny i wspieranie homo galerii.

    • Miasto z dykty, kraj z dykty, UE z dykty, niedługo cała Ziemia będzie z dykty, potem układ słoneczny, galaktyka, gromada galaktyk i cały wszechświat.

  2. Mamy prawie jak w Warszawie!

  3. A ile rządzi PiS i koledzy naszym krajem i jak rozdaje kasę

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie