690 680 960

Czołowe zderzenie toyoty z ciężarówką. Nie żyje kierowca

Wciąż występują utrudnienia na krajowej 19-ce pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Międzyrzecem Podlaskim. Po południu w wypadku zginęła tam jedna osoba.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 12-tej w miejscowości Rzeczyca w gminie Międzyrzec Podlaski. Zderzyły się tam dwa samochody, osobowy i ciężarowy. Jak nas poinformowano, wypadek miał miejsce na prostym odcinku trasy, czołowo zderzyły się osobowa toyota oraz ciężarowy man. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem osobowym.

Łącznie w pojazdach znajdowały się dwie osoby, sami kierowcy. Siła uderzenia była tak wielka, że kierujący samochodem ciężarowym został ranny i z obrażeniami ciała przewieziono go do szpitala.

Na miejscu trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia, wstępnie wiadomo, że jeden z kierujących z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazdy.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI…

(fot. lublin112)
2014-07-25 14:52:42

Jeden komentarz

  1. Bardzo podobny wypadek był rok temu na krajowej 17 pod Krasnymstawem. Wówczas ok 19 letni chłopak pokłócił się ponoć z dziewczyną i postanowił przywalić w tira. Zginął na miejscu, aż mu głowę odrzuciło, a kierowca tira miał złamaną nogę. Możliwe, że i tutaj chłopak chciał popełnić samobójstwo, aczkolwiek nie wiem. Tak czy siak bardzo współczuję wszystkim, poszkodowanym i rodzinom obydwu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy