690 680 960

Czołowe zderzenie pojazdów osobowych na trasie Lublin – Łęczna (zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do wypadku. Obecnie trasa Lublin – Łęczna jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 13 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Zofiówka w powiecie łęczyńskim. Na trasie Lublin – Łęczna zderzyły się pojazdy osobowe.

Na miejscu interweniują obecnie służby ratunkowe. Droga w rejonie zdarzenia jest całkowicie nieprzejezdna. Jak nam przekazano w zdarzeniu udział brały cztery pojazdy osobowe.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 15. Obecnie jest informacja o jednej osobie poszkodowanej.

AKTUALIZACJA 16:10

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy prowadzą na miejscu czynności wyjaśniające, do wypadku doprowadził kierowca BMW. Osoba ta nie zachowała ostrożności i wjechała w tył znajdującego się przed nim auta marki Renault. W wyniku tego wytrącone z toru jazdy auto zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się z jadącymi z naprzeciwka pojazdami. Jedna osoba trafiła do szpitala. Jest to 12-letnie dziecko.

Czołowe zderzenie pojazdów osobowych na trasie Lublin – Łęczna (zdjęcia)

Czołowe zderzenie pojazdów osobowych na trasie Lublin – Łęczna (zdjęcia)

(fot. nadesłane Paweł)

23 komentarze

 1. brak jakichkolwiek kontroli policji!!!!! Trasa z Łęcznej nad jeziora tak samo, brak jakiejkolwiek obecności policji, gdzie panowie jesteście?????

 2. Wciąż zablokowane ale bez problemu da się objechać, albo na Nowogród i się wyjeżdża obok placu z maszynami drogowymi albo jak więksość osobówek bokiem osiedlem w Zofiówce

 3. Jedziesz i nie wiesz czy dojedziesz.

  Jedziesz z rodziną, jedziesz „mega” przepisowo, spokojnie i bezpiecznie – jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i trafiasz na debila w bmw co Cię wypchnie na czołówkę…

 4. Jedziesz i nie wiesz czy dojedziesz.

  Jedziesz z rodziną, jedziesz „mega” przepisowo, spokojnie i bezpiecznie – jesteś odpowiedzialnym człowiekiem…
  I trafiasz na deebila w bmw co Cię wypchnie na czołówkę!

 5. Czy droga jest już przejezdna

 6. Biedni ludzie z bm-ek. Chociaż do swoich lekarzy w Abramowicach nie potrzebują skierowań.

 7. Beemiarze wszędzie wyprzedzają na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniach, a nawet na przejazdach kolejowych, kierunkowskazów nie używają lub mają popalone żaróweczki, znak STOP też nie dla nich.

 8. Dzban w bmw wszystko jasne. Szkoda,że sam dyni nie uszkodził.

 9. powolniak ze skody

  zawsze jak widze jakąś beemkę ,to musi odje_ać coś na drodze .Jednak kierowcy tych aut mają zryte banie i chory łeb

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas