Czołowe zderzenie opla z szambowozem. Kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wczorajszy wypadek, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej pomiędzy Zamościem a Skierbieszowem. W czołowym zderzeniu opla ze scanią zginął kierowca auta osobowego.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 15 w miejscowości Udrycze Wola w gminie Stary Zamość. Na drodze wojewódzkiej nr 843 Zamość – Chełm zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Zamościa. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego rozpędzone auto zjechało na przeciwległy pas jezdni. Tam czołowo zderzyło się z jadącą z naprzeciwka ciężarową scanią.

Siła zderzenia była tak duża, że 49-letni kierowca opla został uwięziony w rozbitym aucie. Jego życia nie udało się uratować. Zmarł na miejscu w wyniku doznanych obrażeń ciała. Kierujący szambowozem 41-latek nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Przez kilka godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

19 komentarzy

 1. Kolejny przykład że prędkość zabija. W imię czego tak ludzie pędzą? Kilku lub kilkunastu minut wcześniej w domu. Jeżdżę z przepisami i widzę co wyprawiają kierowcy. Samochód ma mnie bezpiecznie przetransportować z punktu A do B a jak będę 5vmin później świat się nie skończy. Jednego pirata mniej

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”