690 680 960

Czołowe zderzenie opla z szambowozem. Kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wczorajszy wypadek, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej pomiędzy Zamościem a Skierbieszowem. W czołowym zderzeniu opla ze scanią zginął kierowca auta osobowego.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 15 w miejscowości Udrycze Wola w gminie Stary Zamość. Na drodze wojewódzkiej nr 843 Zamość – Chełm zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał w kierunku Zamościa. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego rozpędzone auto zjechało na przeciwległy pas jezdni. Tam czołowo zderzyło się z jadącą z naprzeciwka ciężarową scanią.

Siła zderzenia była tak duża, że 49-letni kierowca opla został uwięziony w rozbitym aucie. Jego życia nie udało się uratować. Zmarł na miejscu w wyniku doznanych obrażeń ciała. Kierujący szambowozem 41-latek nie odniósł w zdarzeniu poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Przez kilka godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

(fot. Policja Zamość)

19 komentarzy

  1. Kolejny przykład że prędkość zabija. W imię czego tak ludzie pędzą? Kilku lub kilkunastu minut wcześniej w domu. Jeżdżę z przepisami i widzę co wyprawiają kierowcy. Samochód ma mnie bezpiecznie przetransportować z punktu A do B a jak będę 5vmin później świat się nie skończy. Jednego pirata mniej

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie