Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch audi na lokalnej drodze. Nie żyje 65-letnia kobieta (foto)

Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni doprowadzając do czołowego zderzenia. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14:30 w miejscowości Kolonia Bończa w powiecie krasnostawskim. Na lokalnej drodze zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący audi 26-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka drugim audi.

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia kobiety podróżującej drugim z aut. Kierująca pojazdem 65-letnia mieszkanka gminy Chełm zginęła na miejscu. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

15 komentarzy

 1. To jest tragedia, a jedyne pocieszenie takie, że dwa aŁdi wycofane z ruchu.

 2. Słaby silnik w ciężkim aucie, napęd na 4 koła, a dziś nawet nie było ślisko…
  Jeśli w takich warunkach, takim autem, nie potrafi się utrzymać w odpowiednim torze jazdy, to co on w ogóle potrafi za kółkiem?

 3. Nawet najlepszy samochód nie zastąpi podstawowych umiejętności i wyobraźni.

 4. W ogóle wasze komentarze są nie na miejscu. Tak naprawdę nie wiadomo kto był sprawcą…. Prasa zawsze nad interpretuje….

 5. Wasze komentarze są nie na miejscu. Tak naprawdę nie wiadomo kto zawinił ostatecznie. Media mówią jedno a rzeczywistość jest całkiem inna.

 6. jak babcia była na swoim pasie a ten jełop w nia wjechał to pozostaje ustalic dlaczego pseudofilozofie, bo przyczna wypaku jest ustalona na miejscu. ty interpretacjo człowieka

  • Przyczyną wypadku jest ustalana przez biegłego po szczegółowej analizie itp. na miejscu zbiera i zabezpiecza się tylko dowody a cała procedura i wyjaśnienia są później… dlatego nie wydawaj bezzasadnych wyroków

 7. a6 niesprawny abs

 8. 0000 cztery zera iloraz inteligencji fanów niemieckiego szajsu….

 9. Widać też różnice generacji po zderzeniu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo