Część pracowników Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zakażona koronawirusem. Pacjenci poddani kwarantannie

Badania wykazały zakażenia koronawirusem u pracowników Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. W placówce wprowadzono kwarantannę.

51 komentarzy

 1. Dlaczego nikt nie zajął się tym wcześniej czemu Dyrekcja zrobiła sobie folwark ze szpitala i niczym się nie informuje pracowników wszystko się ukrywa przed nimi, dyrektorka powinna mieć sprawy karne założone za narażanie życia lub zdrowia personelu.
  To jest chore ona wszystko tuszuje, a tak się boi że nawet na wizyty nie chodzi tylko siedzi w gabinecie i unika ludzi. CHORA DYREKTORKA CHORA SYTUACJA… Szpital nie jest przygotowany na wirus.. Cyrk po prostu… Niech ktoś w końcu się tym zajmie. Dlaczego skoro już tydzień temu było podejrzenie koronawirusa to nikt nie był izolowany i poddany kwarantannie. Tylko po godzinie 15.00 wszystkich wypuszczono do domów nie czekając na wyniki…

  • zdrowie i życie się nie liczy.
   Staroslawska za wszelką cenę chce odebrać resztę budynku żeby wykazać się przed wierchuszką i nie interesuje jej ile ofiar to za sobą pociągnie.

 2. W imię walki z wirusem ludzie tracą możliwość codziennej walki o swoje zdrowie, życie, dobytek. W imię ochrony przed potencjalnym zagrożeniem, skazywani są na pewną nędzę i ubóstwo, a skrajnie na utratę zdrowia i życia z dziesiątek innych powodów niż koronawirus. To jest skandal, jak rząd może zniszczyć człowieka, jego starania i dzieło całego życia, jego biznes, majątek, oszczędności, a przede wszystkim zdrowie psychiczne i fizyczne. Rząd udaje, że walczy z wirusem, media udają, że informują o zagrożeniu, a ludzie umierają na zawały, udary, nowotwory i inne dolegliwości, bo służba zdrowia stanęła i zajmuje się tylko pacjentami pierwszej kategorii, czyli koronawirusowcami. Co z tego, że nie zachoruję na Covid, skoro umrę na coś innego w tym czasie – ja, albo ktos z moich bliskich – całkiem bezradny, zapomniany, bez możliwości ratunku. W imię potencjalnej śmierci ludzie skazywani są na pewną śmierć? To normalne?

  • Przecież to nie jest robione dla naszego dobra tylko dla dobra wyższego znaczy się żydowskiego. Jeśli oddaje się władze masonom i iluminatom to czego się można spodziewać. Jakoś nikt nie zauważył jakie piękne oko iluminackie jest wymalowane przy placu litewskim na kościele. Liceum im. Paderewskiego też ma lekko zmodyfikowany znaczek 666 w szyldzie. Ale skoro nasz papież Polak posługiwał się tymi symbolami i prezydent Duda podczas wystąpień to już nic mnie nie zdziwi. Spokojnie żydzi to co nie zabrali do tej pory to wykupią za bezcen. Po raz kolejny napisze że rząd nie ma swoich pieniędzy wiec jak coś daje to z tego co nam zabrał albo ma zamiar zabrać. Tym rozdawnictwem 500+ pogrążyli wszystkich pracujących zadłużając nasz kraj. Teraz jak zrobili nam kryzys i sprali wiadomościami głowy to jesteśmy dopiero w czarnej d….

  • To umieraj. Lepiej Ty niż moi rodzice w podeszłym wieku, którzy są w grupie ryzyka i mogą się zarazić od takiego nieodpowiedzialnego kretyna, dla którego światowa pandemia to nie problem.

 3. Można wyjść z tego szpitala jak jest kwarantanna?

  • tam wchodzi i wychodzi kto chce ,wystarczy że zmierzą ci temperaturę jakimś zepsutym termometrem albo i nie bo jak cię ochroniarz zapyta to powiesz że. mierzyłeś i wchodzisz.

 4. Do lublin112
  Skoro w nagłówku napisane jest : w placówce wprowadzono kwarantanne.
  Czy można opuścić placówkę?

 5. Wszyscy w szpitalach personel i pacjenci muszą nosić maski żeby nie rozsiewać tego wirusa na siebie nawzajem. Dystans 2 metry jest niemożliwy do utrzymania, zwłaszcza jak idzie się do pacjenta lub przebywa się w dyżurce czy gabinecie. Objawów może jeszcze nie być a zakaźność już jest i nie wiadomo kto może być nosicielem. Takich sytuacji będzie coraz więcej.

 6. Jeszcze raz zapytam czy pacjenci którzy byli na chemioterapii i z kroplówkami siedzieli na korytarzu są już poinformowani że mogli się zarazic.

 7. Ja dzisiaj rano tam byłam oczywiście jestem pacjentką onkologiczną nikt mnie nie poinformował o kwarannanie już się boje tylko co nam pozostaje tak naprawdę jesteśmy bez wyjścia bo musimy się leczyć

 8. Do lublin112
  Skoro w nagłówku napisane jest : w placówce wprowadzono kwarantanne.
  Czy można opuścić placówkę?
  Zadane pytanie zostało.
  Proszę o odpowiedź.

 9. Czy nie dacie rady odpowiedzieć.?

 10. O… Tego jeszcze brakowało. I tak mieli pod górkę. Zaraz się zacznie szukanie winnych.
  ***

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej