Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Crossowym motocyklem uderzył w ciężarówkę. 17-latka zabrał śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Wczoraj w Jeleńcu doszło do wypadku z udziałem 17-latka kierującego motocyklem. Poszkodowany nastolatek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mundurowi ustalili, że kierujący jednośladem nie miał uprawnień do kierowana pojazdem.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 15.00 w Jeleńcu w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z łukowskiej drogówki ustalili wstępnie, że do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierujący motocyklem 17-latek wyprzedzał skręcającą w lewo do posesji ciężarówkę, którą kierował 33-latek. Funkcjonariusze ustalili też, że nastolatek nie miał uprawnień do kierowania pojazdem, a jego jednoślad był nieubezpieczony i niedopuszczony do ruchu.

W wyniku wypadku 17-latek doznał obrażeń ciała i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Teraz policjanci prowadząc postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności tego wypadku, przesłuchają między innymi świadków, ustalą też kto pozwolił 17-latkowi na jazdę motocyklem, który nie powinien poruszać się po drogach.

Crossowym motocyklem uderzył w ciężarówkę. 17-latka zabrał śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

 

Crossowym motocyklem uderzył w ciężarówkę. 17-latka zabrał śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

 

Crossowym motocyklem uderzył w ciężarówkę. 17-latka zabrał śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

8 komentarzy

  1. „…jednoślad był nieubezpieczony i niedopuszczony do ruchu.” Nic nowego. Widział ktoś rower, albo hulajnogę z ubezpieczeniem lub dopuszczeniem do ruchu?

  2. I bardzo dobrze młokosowi, bo głupawka na topie. Pewnie tatuś trochę ukróci wrażeń.

  3. Rodzice się wkurzą jak zobaczą rachunki za te zabawy dzieciaka… I bardzo dobrze, na miejscu właściciela ciężarówki robiłbym naprawę w ASO i wymienił przy okazji pół silnika 🙂

  4. Może policja zacznie sprawdzać tych motocyklistów czy będą czekać aż się dzieci zabija. Rodziców też bym karał za to że pozwalają na jazdę

  5. Może czytał te posty sprzed kilku dni i uwierzył że to prawda, tych którzy twierdzili że można wyprzedzać z lewej strony pojazd który skręca w lewo:) jakoś mi go nie żal.

  6. Brawa dla rodziców, teraz niech mu kombajn kupią, zawsze bezpieczniej, przecież duży

  7. Rodzice zapłacą za głupotę swojego dziecka a mogli bardziej pilnować dzieciaka to nic by się nie wydarzyło złego

  8. Ja wam wszystko wyprostuje

    Policja będzie ustalać kto pozwolił 17latkowi jezdzić niezarejestrowanym motocyklem, a jest tak ,że na każdej wsi jezdzi mnóstwo takich glupków crosami i na dodatek każdy ma przebity tłumnik i co, jeżdzą legalnie w te i we wte i żadna Policja nic im nie robi, dopiero jak któryś wypadek spowoduje to Policja będzie ustalać

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo