Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie citroena z mercedesem w centrum Lublina. Skrzyżowanie częściowo zablokowane (zdjęcia)

W środę przed południem na jednym ze skrzyżowań w centrum Lublina doszło od zderzenia citroena z mercedesem. W rejonie kolizji skrzyżowanie jest częściowo zablokowane.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Radziwiłłowską. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowego – citroen oraz mercedes. Początkowo uczestnicy kolizji mieli spisać oświadczenie, jednak na miejsce została wezwana policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący pojazdem marki Mercedes podjął manewr skrętu w lewo z ul. 3 Maja w ul. Radziwiłłowską. Po chwili w bok jego pojazdu uderzył citroen poruszający się w stronę al. Solidarności.

W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Występują spore utrudnienia z przejazdem. Mogą one potrwać do godziny 13.00.

(fot. nadesłane Krzysztof i Paweł)

37 komentarzy

 1. Na covidzie zarobił na maybacha jemu się po prostu należało.

 2. TO TRZA UMIĆ

 3. Ale jak tu można spisać odświadczenie jak cała ulica zablokowana i do tego płyny zewsząd wypływają?

 4. Trzeba Niedzielskiego zapytać jakie leki tennlekarz bierze…

  • Odpierwiastkuj się od Niedzielskiego, zajmij się doktorkiem ślepawym, i dodatkowo na umyśle szurniętym czpionie.

 5. To ciekawe skrzyżowanie. Też mi pańcia tam zajechała drogę. Tylko żem czujny jak ważka. Ktoś inny pewnie wyremontowałby sobie żelazo.

 6. Takie info jak już ma być wszystko napisane jak powinno to nie jest Mercedes

 7. Najlepsze w tym wszystkim jest to, jaki ból zadu mają ci, którzy na Maybacha nigdy nie zarobią, bo są zbyt leniwi/zbyt mało zdolni (niepotrzebne skreślić).

  Jeśli to prawda, że to lekarz, to powinniście tego Maybacha pokazywać swoim dzieciom, mówić „patrz, ucz się Jasiu, może zostaniesz lekarzem i też będziesz miał taką furę”. Jak taką furą jeździ biznesmen zatrudniający kilkaset osób na minimalną, w strasznych warunkach, to mi go nie byłoby żal. Jak taką furą jeździ oszust z bozi sobie spluwaczkę robiący – tym bardziej. Ale to człowiek, który na wszystko zarabia samodzielnie, dzięki swojej ciężkiej pracy.

  Ciężka praca.
  Umiejętności.
  Uzdolnienie.

  Jakoś nikt się „Lewego” czy „Krychy” nie czepia, że jeźdżą wypasioną furą, a przecież jedyne potrafia, to dobrze kopać w piłkę.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112