Co chwila hamował, blokował ruch. Wyszedł z auta i opluł szybę

Nagranie wyczynów tego kierowcy trafiło już na policyjnego maila. Wkrótce mężczyzna będzie się tłumaczył, dlaczego w ten sposób zachowywał się podczas jazdy przez centrum Lublina.

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagranie sytuacji drogowej, która miała miejsce dzisiaj rano w centrum Lublina. Kierowca pojazdu widocznego na zdjęciach tamował ruch na ul. Lubomelskiej, co chwila hamując, a następnie zajechał drogę Czytelnikowi w rejonie lewoskrętu, przy skrzyżowaniu ul. Jasnej z ul. Wieniawską.

Na rogu ul. Lipowej kierowca mitsubishi wraz z zataczającym się pasażerem wysiedli z pojazdu, a następnie kierowca opluł szybę w pojeździe Czytelnika. Po tym kontynuowali podróż w podobnym stylu, cały czas hamując i zmieniając pasy ruchu bez sygnalizacji kierunkowskazami. Na koniec przy skrzyżowaniu ul. Lipowej z ul. Narutowicza kierowca mitsubishi pokazał środkowy palec.

Nagranie trafiło już na policyjnego maila. Wkrótce kierowca będzie się tłumaczył ze swojego postępowania na drodze.

Jednocześnie przypominamy, że nagrania takie można przesyłać na policyjnego maila [email protected] Informacja powinna zawierać datę, godzinę i miejsce zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica), dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka oraz dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, tel. kontaktowy.

2018-08-12 08:57:23
(fot. nadesłane)

Zobacz również

28 komentarzy

  1. Śmierć konfidentom.

  2. Zabrać buraczynie prawko dożywotnio – mniej …… na ulicy będzie

  3. Nowa odmiana buraka lubelskiego

  4. Cześć Bimmer

    Widzę, ze wifi w beemce znowu działa. I dobrze bo już drętwo było na 112 😉

  5. zawiedziony obywatel "państwa prawa "

    JJ ..to mówisz ze mieli numery i „umożylli z powodu nie wykrycia ” widac ze nikogo sie nie boją i potrafią w żywe oczy sciemniać …państwo w państwie niestety …,to musiała być jakaś niezła szycha albo ich dobry znajomy …bo nie widze innej możliwosci skoro mieli numery …taki „prawy ” kraj ..a ..urzędy kontroli wewnetrznej i inne służby pilnujace żeby nie było układów a jest jak zawsze było …czyli na układy nie ma rady …ale trzeba filmiki słać z idiotami drogowymi …nie kazdy ma znajomosci i zawsze jak nie wszyscy to kilku na pewno mandacik dostanie i moze następnym razem się zastanowi …choć to raczej wątpliwe u bezmózgów za kierownicą

  6. Szkoda że nie miałem dzisiaj kamerki, gość BMW, 2 razy próbował mnie zepchnąć z drogi i ostro zahamował bez powodu. Gdyby nie fakt że jechałem moto a nie samochodem gdzie mam kamerki przód i tył, to zawiózłbym osobiście nagranie a tak niestety tylko telefon na policję z nr rejestracyjnym.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!