690 680 960

Citroen wypadł z drogi i staranował ogrodzenie posesji. Kierująca oddaliła się z miejsca zdarzenia (zdjęcia)

Usłyszeli huk, a następnie zobaczyli rozbite ogrodzenie i stojący w ogrodzie samochód. Zanim przyjechali policjanci i strażacy, kierująca pojazdem kobieta oddaliła się pieszo.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 16 w miejscowości Osmolice Pierwsze koło Lublina. Na drodze powiatowej prowadzącej z Prawiednik do Piotrowic, samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca citroenem kobieta na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi, staranowało ogrodzenie po czym zatrzymało się na posesji.

Po chwili kobieta pieszo oddaliła się z miejsca zdarzenia. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji, trwa też poszukiwanie kierującej.

(fot. lublin112)

15 komentarzy

  1. Beata K. ….tym razem Udało jej się uciec.

  2. Budynek OSP po drugiej stronie ulicy 100m…daleko nie mieli, Pani chyba wypiła RedBula bo przez ładny rów przeskoczyła do ogrodu właścicieli… niestety wyjechac nie mogła jak to uczynić przez rów głębokości 1.5 metra i szerokości 2 metrów….widok ciekawy…. poprostu zwykła drga wiejska do posesji i pół zrobiła się prawie krajowką wszysy z lokalnych miejscowości tamtędy pędzą…

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas