Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka przewożąca soję przewróciła się na S17. Utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina

W nocy z piątku na sobotę na drodze S17 w miejscowości Zagrody doszło do przewrócenia się pojazdu ciężarowego. Są spore utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło w sobotę na ranem, około godziny 3:30, na drodze S17 w miejscowości Zagrody, na pasach ruchu w kierunku Lublina. Pomiędzy węzłem Jastków a węzłem Nałęczów przewrócił się pojazd ciężarowy przewożący soję. Pojazd całkowicie zablokował przejazd drogą S17. Policja wyznaczyła objazd kierując ruch na węźle Nałęczów na drogę krajową nr 12.

 

 

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu, został przewieziony do szpitala na obserwację. W chwili obecnej trwa uprzątanie rozsypanego ładunku, pojazd został już postawiony na koła.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych Czytelników – Dawid, Igor, Piotr, Suplas – Dziękujemy!

2016-07-16 09:56:57
(fot. wideo Dawid, Piotr, Igor, Suplas)

18 komentarzy

 1. To jest wlasnie ten glupi zakaz jazdy ciezarowek od 18 do 22.kierowca zmeczony bezsensowna pauza poprostu zasnal.w sobote moze byc nawet cala dobe ale nie piotek.dopuki to sie nie zmieni to ciezarowki beda lodowac po rowach.

  • driver – taką pauzę poświęć na lekturę słownika języka polskiego… nie da się tego czytać z tymi bykami

  • jak to leciało? nie chciało się nosić teczki to trzeba wozić woreczki

 2. @Driver – to niech śpi w dzień a jedzie w nocy i po problemie. Zakaz jest jak najbardziej trafny, bo dzięki niemu jest bezpieczniej na drogach

  • Jak jestes cwaniak to usnil w budzie podczas upalu bez klimy postojowej na parkingu na ktorym cien rzucaja tylko wszelakiej masci auta

  • Driver to też człowiek i w dzień chce funkcjonować, a nie tylko w nocy.I pamiętajcie że gdyby nie te ciezarówki które wam tak zawadzają na drodze to niemielibyście co jeść i co na tyłek włożyć, bo ponieważ te TIRY wszystko wożą” i mydło i powidło” a podatki transportowe i OC to są kolosalne wydatki, więc uszanujcie tych kierowców i ich pojazdy.

  • Tak tak. Bo według statystyk większość wypadków powodują kierowcy ciężarówek….

   • A skąd te statystyki. Ostatnio non stop czytam o wypadkach spowodowanych osobowkami.

  • Hahahah bezpieczniej na drogach? Zobacz co odwalają kierowcy osobówek, a później spójrz się na tych drugich. Owszem, wśród kierowców ciężarówek też zdarzają się czarne owce, ale wystarczy pojeździć trochę po naszych drogach i widać, że większymi czubkami są ci z osobówek.

 3. Zabrac ;lejce;niech sie wyspi.ukarac jego pracodawce co zyluje do ostatniej kropli.b.dobrze .ze ta ciezarowka nie jechala po kr.deptaku byla by nicea…..

  • Zmień leki.. Nicea to tragedia, a nie opowiadaj jak nie znasz człowieka bo ja go akurat znam i co wiecej pracowałem u niego.

 4. Czytam i pls powiedz dlaczego rzucilestak dobrego pracodawce….?

  • Naucz się najpierw pisać, a potem się wypowiadaj. Kto powiedział że rzuciłem ? po prostu prowadzę własną działalność. To że skład uległ zniszczeniu to znaczy że zły ? to równie dobrze możesz napisać że każdy na tym świecie jest zły bo gdzieś popełnił błąd. Zgodzę się jedynie że chore są przepisy które nakazują obowiązkowej pauzy od 18.. To równie dobrze może świadczyć że Kierowca to nie człowiek i nie może jechać na wakacje z rodziną. A lepsze się zacznie jak wejdą w życie zakazy wyprzedzania na autobani już to widzę jak każdy będzie wypoczęty patrząc się na poprzednika przez 2h bez przerwy.

   • A co to jest „autobani” mówisz o aucie na bani czy auto w bani czy autem naj..bani ??
    Jeżeli chodzi Ci o Autobahn to czepiając się kogoś o naukę pisania, przypatrz się na swój komentarz , który jest również z błędami na dodatek używasz z błędem obcego słowa, mając jego Polski odpowiednik 🙂
    Jak chcesz napisać Autobahn to napisz Autostrada , to jest tylko dwie litery więcej , a przynajmniej po Polsku i nie powinieneś przy tym popełnić błędu 🙂

 5. Coś ostatnimi dniami często te duże pojazdy się kładą w naszym regionie , to jakaś zaraza?

 6. całe szczęście emeryt

  to się weganie posra.. jom ze szczęścia…

 7. same pacany komentują co tematu nie znają

Z kraju

Polityka i społeczeństwo