690 680 960

Ciało mężczyzny w wykopie w Lublinie. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci (zdjęcia)

W czwartek rano w wykopie na ul. Betonowej w Lublinie natrafiono na ciało mężczyzny. Policjanci ustalają okoliczności jego śmierci.

W czwartek przed godziną 8 służby ratunkowe otrzymały informację, że w wykopie na ul. Betonowej znajduje się ciało mężczyzny.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce, na dnie wykopu ujawnili ciało mężczyzny nie dające oznak życia. Niestety na ratunek było już za późno, mężczyzna nie żył.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności i przyczyn zdarzenia. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 

(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. NO TO KTOŚ BEKNIE. NAWET WIEM KTO. KIEROWNIK TEJ BUDOWY. ZARZUCI MU SIĘ DLACZEGO BYŁ NIEDOSTATECZNIE ZABEZPIECZONY WYKOP TJ. DLACZEGO NIE BYŁO ZASIEKÓW, DRUTU KOLCZASTEGO, MIGAJACYCH ŚWIATEŁ, TABLIC OSTRZEGAWCZYCH 2MX2M ROZSTAWIONYCH CO METR, ŻOŁNIERZY OTK STRZEGACYCH WYKOPU.

  • I słusznie, bo u nas się utarło, że biało-czerwona tasiemka i płotek co 2 metry to jest zabezpieczenie wykopu.

  • i bardzo dobrze, zobacz co się dzieje na Racławickich, ludzie chodzą między pracującymi koparkami, a po pasach gonią ich walce drogowe…

 2. … prywaciarz już trzy razy by zakończył tą budowę … ale LPEC ma czas … chodzą wokoło i patrzą raz w dół , dwa na chmury … robić ?! … nie robić ?! … rynce w kieszeni i telefon … widzę codziennie

 3. Ul.betonowa kto by się spodziewał ziemnego wykopu.

 4. Pytanie czy wpadł do wykopu czy podczas prac wykopaliskowych przypadkiem trafiono ma ludzkie ciało, które mogło w ziemi leżeć od kilku już lat….

  • jest różnica między „podczas prac natrafiono na ludzkie zwłoki” a „w wykopie znaleziono ciało”. poza tym do szkieletu by ratowników nie wzywali, a masz w tekście jasno napisane, że przyjechali…

 5. Z za biurka każdy mądry. Od razu że kierownik winny bo powinien siedzieć na budowie i pilnować. Na zdjęciach widać wykop odgrodzony płotem 2m wys. znaki zakaz ruchu i przejście drugą str. Każdy normalny człowiek omija takie miejsca dla własnego bezpieczeństwa. Denat wtargną na teren budowy (bo może chciał pozbierać złom sprzedać i kupić alkohol, lub kupić jedzenie dla rodziny) poślizną się uderzył w głowę i wpadł twarzą w kałużę.
  Na lublin112 jest wielu ekspertów od pisowni, budowy, wypadków, wirusa. Każdy mądry a tak naprawdę do puki Was podobna sytuacja nie spotka i nie nauczy pokory to się nie zamkniecie.
  Osobiście współczuję rodzinie denata i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego, bo dla prokuratora winny musi się znaleźć.

 6. Skoro odgrodzony był teren budowy nikomu głowa nie spadnie Szkoda pracowników którzy znaleźli zwłoki litr wódki i 2.dni wolnego z Miejsca

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…