Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciągnik spadł ze skarpy i przygniótł mężczyznę (wideo, zdjęcia)

W czwartek rano na jednej z dróg powiatu puławskiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Ciągnik rolniczy spadł ze skarpy, a kierowca dostał się pod pojazd.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 8 w Witoszynie w powiecie puławskim, na trasie Rzeczyca – Celejów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że przewrócił się tam ciągnik rolniczy, a mężczyzna kierujący nim dostał się pod pojazd.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław, Witoszyna i Wierzchoniowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy wydobyli poszkodowanego mężczyznę spod pojazdu i przekazali ratownikom medycznym. Następnie został ona przetransportowany do szpitala.

Obecnie w rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Ciągnik spadł ze skarpy i przygniótł mężczyznę (wideo, zdjęcia)

Ciągnik spadł ze skarpy i przygniótł mężczyznę (wideo, zdjęcia)

Ciągnik spadł ze skarpy i przygniótł mężczyznę (wideo, zdjęcia)

(fot. OSP Wierzchoniów, OSP Witoszyn)

9 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Nieśmiało wtrancam, że jakby te służby ratunkowe stanęły se grzecznie w jednym rządku (a nie „gzygzokiem”), to utrudnień w ruchu byłoby znacznie mniej.
  Proszę ja służb ratowniczych.

  • A ja Ci powiem że staje się tak celowo strażacy biegają ze sprzętem i nie ma czasu jeszcze patrzeć czy przypadkiem ktoś go nie rozjedzie. Tak są szkoleni 1 bezpieczeństwo własne 2 dotarcie do poszkodowanego.

   • Dziadek ze Slamsowa

    Przepraszam, nie wiedział, żem se , że bezpieczeństwo dla dzielnych druhów, to zajmowanie całej jezdni, zamiast n.p. tylko od strony leżącego w rowie i nie płonącego ciągnika..

  • Się Dziadek nie wtrancaj wcale, nawet nieśmiało. Dlaczego? A ponieważ że masz takie pojęcie o akcji ratowniczej, jak świnia o gwiazdach. I co ty masz do tych służb, że co komentarz to masz jakiś problem? Nie chcieli Cię przyjąć?

   • Tęczowych nie biorą.

   • Dziadek ze Slamsowa

    Mam do tych służb, bo czego, jak czego, ale nie znoszę irracjonalnych działań.
    Na ten przykład tu, ciągnik leży sobie w rowie, nie wadzi nikomu, a jezdnia zajęta na całej szerokości i gdyby nie rów po przeciwnej stronie, to staliby i przy lesie.

 2. Co te ciągniki tak się przewracają, wadliwe jakieś czy woźnica mocy nie ogarnia 😉

 3. Jako mieszkaniec okolicy nie oceninwyoadkubale stan nawierzchni drogi POWIATOWEJ na tym odcinku Rzeczyca -Celejow ok8km. Jest tragiczny. W niektórych miejscach nie ma już alfaltu tylko same strupy że smoły i doły i znak 30km,h żeby nie uszkodzić pojazdu. Droga jest najgorsza w powiecie i że świeczka szukać gorszej powiatowki w innych miejscach. Do tego dochodza namuły z lokalnych wąwozów,po burzach których też nikt nie usuwa. Droga zniszczona i zapomniana przez powiat Puławski i droga wstydu dla nich

 4. Wróżbita (nie bita)

  Jak w przysłowiu: Przygniatał wilk, ciągnik razy kilka, więc ciągnik przygniótł i wilka… czy jakoś tak…

Z kraju