Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Chcieli dostać się do pieniędzy w bankomacie, butla z gazem stanęła w płomieniach. Pozostała im ucieczka (foto)

Wysadzili bankomat, jednak urządzenie oparło się wybuchowi. Zapaliła się za to butla z gazem wykorzystywana przez przestępców. Ci, widząc co się dzieje, postanowili uciekać.

Po raz kolejny przestępcom nie udało się dostać do znajdujących się w bankomacie pieniędzy. Tym razem upatrzyli sobie oni wolnostojące urządzenie zlokalizowane przed jednym z budynków w Orłowie Drewnianym w powiecie krasnostawskim. Postanowili wysadzić bankomat, zabrać z niego kasety z banknotami i uciec. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Wybuch owszem nastąpił, jednak jak wskazuje nam nadkomisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, w urządzeniu uszkodzeniu uległ jedynie element wyświetlacza. Za to zapaliła się butla z gazem wykorzystywana przez przestępców. Ci, widząc ci się dzieje, salwowali się ucieczką.

Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna. Pożar został szybko ugaszony. Policyjni technicy zabezpieczyli ślady a obecnie trwa poszukiwanie sprawców zdarzenia.

To już kolejny przypadek, kiedy nie udało się przestępcom dostać do pieniędzy w bankomacie. Ostatnio w Lublinie wybuch rozsadził urządzenie, którego części spadły nawet kilkadziesiąt metrów dalej, a eksplozja uszkodziła sklep. Pomimo tego kasety z gotówką ocalały i nie zostały skradzione.

(fot. OSP Izbica)

7 komentarzy

 1. debyle niech się cieszą że nie poleciała za nimi bo na pewno by nie wybuchła

 2. widać że to ta sama ekipa co wcześniej…

 3. „Urządzenie się niemu oparło”
  No super….

 4. Jeszcze ze dwa razy stopy procentowe w górę i po kolei będą bankomaty i co tylko ma pieniądze okradanie

 5. Lokalny przewodnik.

  Corey i Trevor.

 6. X-X-X-X-X--X-X-X

  Fajnie, że pokazaliście jak to się robi.
  Teraz czekam na wysyp naśladowców.

 7. Gang Olsena daje w gaz.

Z kraju

Sport