Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciała zaciągnąć pożyczkę, wpłaciła oszustom 35 tys. złotych

Mieszkanka powiatu lubartowskiego padła ofiarą oszustów podczas zaciągania pożyczki przez Internet. Kobieta straciła łącznie 35 tys. złotych.

W miniony czwartek do lubartowskich policjantów zgłosiła się 41-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego. Kobieta przekazała informacje, że w kwietniu tego roku została oszukana i okradziona.

41-latka chciała przez Internet zaciągnąć pożyczkę. W sieci znalazła stronę internetową, gdzie oferowano kredyt bez żadnych dodatkowych opłat. Kobieta za pośrednictwem jednego z komunikatorów skontaktowała się ze stroną internetową, gdzie ta oferta widniała.

Przez kilka dni kobieta korespondowała z osobą podającą się za pracownika zajmującego się udzielaniem kredytów. 41-latka podpisała też przesłaną umowę. Ponadto wpłacała pieniądze, na różne konta podane, tytułem ubezpieczenia kredytu. Gdy kobieta zaprzestała wysyłania pieniędzy, oszust straszył ją policją. Łącznie wysłała oszustom pieniądze w kwocie 35 tysięcy złotych. Sprawą zajmują się policjanci.

(fot. Policja)

10 komentarzy

 1. Brawo powiat lubartowski , i ona ma prawa wyborcze i 41 lat

 2. PO CO TEN HEJT SEBA CO TO CI DA

 3. Bezmózgi !!!! Zuźywaja tylko tle .

 4. Coś pięknego i jeszcze się tym chwali.

 5. Skoro wysłała 35 tys. to pewnie pożyczka na kilkaset tys., jeszcze z przypadkowo znalezionej strony internetowej. Co mogło pójść nie tak?

  • Pewnie chciała z 15 tys. pożyczyć, ale za bezpieczny kredyt trzeba parę groszy zapłacić?

 6. Może szukała frazy dam pożyczkę a nie wezmę

 7. Cytat pewnego azjaty na pokrzepienie serc.

  „Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko”
  Bruce Lee

 8. Jakas sciema, pewnie sama wymyslila te historie aby miec przed kims wyjaśnienie zguby 35k. Tyle razy placila ub. ze 35k wyszlo? W kwietniu i teraz zgłosiła? Bała się ze Policja ja zamknie (chyba inna instytucja prędzej)?

 9. He he he

Z kraju