Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał zabrać 11-latkę do domu i uprawiać z nią seks. „Muszelka służy nie tylko do siusiania” (foto)

Na terenie Lublina został zatrzymany kolejny mężczyzna, który namawiał kilkunastoletnią dziewczynkę do intymnego spotkania. Jak nam wyjaśniali przedstawiciele organizacji ECPU, rzadko się zdarza, żeby w jednym mieście jednego dnia wpadły dwie tego typu osoby.

W poniedziałek kilkanaście minut po godzinie 17 na terenie Lublina został zatrzymany kolejny mężczyzna, który wysyłał wiadomości do kilkunastoletniej dziewczynki namawiając ją na intymne spotkanie. Nawiązał on kontakt z 11-latką oraz chciał zabrać ją do swojego domu, aby wspólnie oglądać filmy pornograficzne, a następnie uprawiać z nią seks. Nie zrezygnował nawet pomimo wielokrotnego przypominania, że jego rozmówczyni ma zaledwie 11 lat, a on jest od niej dużo starszy.

Mężczyzna umówił się z dziewczynką na Al. Racławickich przy wejściu do Ogrodu Saskiego. Jednak zamiast 11-latki czekali tam przedstawiciele polskiej filii angielskiej grupy łowców pedofilów ECPU – Elusive Child Protection Unit. Dokonali jego obywatelskiego zatrzymania i powiadomili o wszystkim policję. Następnie 30-latek został przekazany w ręce funkcjonariuszy.

Mężczyzna zapewniał, że pisał do dziewczynki z nudów. Tłumaczył, że przyszedł na miejsce spotkania, gdyż chciał zrobić prowokację, a w rzeczywistości planował zadzwonić na policję, gdyby 11-latka pojawiła się na miejscu. Zapewniał też, że w życiu nie skrzywdziłby dziecka. Przyznał jednak, że ma świadomość, jak na psychikę dziecka mogą wpłynąć wiadomości, które wysyłał.

Jak nam wyjaśniali członkowie Elusive Child Protection Unit, 30-latek obrał tego typu wersję obrony, jednak jego wyjaśnieniom przeczy treść korespondencji, jaką prowadził z dziewczynką. Pisał do niej m.in. że: „głaskanie i całowanie ciała jest bardzo przyjemne, muszelkę i siusiaka się również całuje”, zapewniał, że „umie robić bardzo fajne sztuczki”, tłumaczył, iż „lubi patrzeć na ciało, swoje cały czas widzi, a dziewczyny już dawno nie miał”, ostrzegał też dziewczynkę, aby „pamiętała, żeby jej mama nie zobaczyła, że piszą ze sobą i żeby nie przyszło jej do głowy prosić mamy o zgodę na spotkanie”.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i wraz z całym materiałem dowodowym przewieziony na komisariat. Obecnie funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. To już druga osoba zatrzymana dzisiaj w Lublinie przez przedstawicieli angielskiej grupy łowców pedofilów. Jak już informowaliśmy, przed południem obok restauracji McDonald 's przy Krakowskim Przedmieściu wpadł 27-latek. Namawiał on 12-latkę na spotkanie oraz wysyłał jej intymne zdjęcia. Kiedy ta nie chciała się z nim umówić, zaczął jej grozić, że ją zgwałci, a następnie wbije jej nóż w plecy i wrzuci do Zalewu Zemborzyckiego. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Działacze z organizacji Elusive Child Protection Unit, jak też jej polskiej filii, zajmują się tropieniem pedofilów w całym kraju. W przeciwieństwie do wielu innych grup tego typu, sami nigdy nie wychodzą z żadnymi propozycjami, aby sprowokować daną osobę. Przystępują do działania tylko wtedy, kiedy osoba pomimo wielokrotnego jej informowania, że ma do czynienia z osobą małoletnią wciąż składa intymne propozycje i nalega na spotkanie określając, co zamierza robić z upatrzonym przez siebie dzieckiem. ECPU jest organizacją non-profit, należące do niej osoby działają charytatywnie, zaś ich jedynym celem jest uchronienie dzieci przez osobami, które czerpią przyjemność z kontaktów seksualnych z małoletnimi.

(fot. ECPU)

37 komentarzy

  • Bezprawie i niesprawiedliwie

   a milicia co robi? chodzi i szuka osób bez maseczek? czy po lasach szuka nielegalnych zgromadzen?

   • To chyba tylko w przerwie od łamania rączek, rozbierania babć, oraz pałowania i gazowania legalnych zgromadzeń.
    Słowem – mają pełne ręce roboty, dlatego inni musza ich wyręczać w „mniej ważnych zadaniach”.

 1. „W przeciwieństwie do wielu innych grup tego typu, sami nigdy nie wychodzą z żadnymi propozycjami aby sprowokować daną osobę.”
  Nie prowokują, to skąd wiedzą??

 2. Pytanie: a gdzie byli/są rodzice tych dzieci ? ? ?

  • Jasny Gwint !!!

   Miej dzieci i spróbuj zabronić takiej małolacie dostępu do internetu (czy czegokolwiek innego) to będzie dzwonić do sędzi Anny Marii Wesołowskiej, że jest nękana, albo nawet molestowana, więc rodzice w trosce o własne bezpieczeństwo siedzą jak przysłowiowe myszki po miotłą dbając o dostawę pod pysk czego małolata zapragnie.

 3. Jasny Gwint !!!

  Tych dwóch na fotce wyglądem i postura przypominają rycerzy Marysieńki, albo jakiegoś JPII, tylko im oręża brak

 4. To teraz w celi dowiedzą się że d.pa nie służy tylko do srania. Prawidłowo złapać skazać na maksymalny wyrok i zamknąć w jednej celi z najgorszymi przestępcami.

 5. Niech wezmą sie jeszcze za tych w koloratkach.

  • tamtych nie wolno PIS ich broni, ziobro klaszcze na słowa rydzyka o pokusie klechów na gwałty na dzieciach. oni im pokazują miłośc do bliźniego a nie gwałca. daj spokój, lepiej zobacz ile CZASKOWSKI nakradł i PO. zostaw księży, i policjantów i Pisiorów to najbardziej poważni i żyjący w zgodzie z prawem ludzie.

 6. kiedys był taki projekt acta czy jakoś tak, on dawał prawo służbom do blokowania pewnych treści, które lewactwo uznało za zamach na wolność słowa. jeden psychol z drugim jak ma dostęp do nieograniczonych treści zaczyna jak widać fiksować na tym punkcie. nie ma co, trzeba odławiać tylko czy miejsc w wiezieniach lub psychiatrykach wystarczy, bo takie parcie do dzieci normalne nie jest, chociaż jakieś arabusy czy inni na piaskach mają to w kulturze.

  • to mówisz ACTA, hahahaha co za typ. wiemy ACTA było dobre zakaz Aborcji jest dobry, 500plus jest dobre, tylko PO i czaskowski zły. hahaha

 7. Tęczowi zwolennicy.

 8. jak by to papa Rydzyk powiedział, zgrzeszył no zgrzeszył, a kto nie ma pokus, pan ziobro bił brawo, więc w czym problem, przecież to takie katolickie, najwyżej przenieście go miasto dalej, i już wystarczy karania. jak ksiądz kocha dzieci to innym nie można?? dla ludzi z mniejszym ilorazem IQ, powiem od razu że to ironia jest, bo Populacja PISonów zbyt inteligentna nie jest.

 9. gość się tłumaczy, że miał dzwonić po policję gdyby 11 latka przyszła, tylko po co? zgłosić samego siebie? przecież dziecko nie ponosi odpowiedzialności w takim wypadku, koleś kręci i sam siebie pogrąża, a nawet jeśli nie miał rzekomo złych zamiarów to po co urządzac takie prowokacje? dobre pytanie, z nudów? zamknąć go i odizolować kurde bydlaka.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo