690 680 960

Chciał uniknąć czołowego zderzenia, zjechał z drogi i dachował

Wczoraj około południa na drodze krajowej nr 48 dachował pojazd osobowy. Kierowca auta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12 na wysokości miejscowości Trzcianki w powiecie ryckim, na drodze krajowej nr 48. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego po wykonaniu manewru wyprzedzania, aby uniknąć czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka innym uczestnikiem ruchu, zjechał do przydrożnego rowu, tam audi dachowało.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportował kierującego pojazdem z obrażeniami ciała do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia.

(fot. Policja Ryki)

8 komentarzy

 1. Takim od razu powinni zatrzymywać uprawnienia …skoro nie potrafi ocenić czy ma na tyle miejsca żeby bezpiecznie wyprzedzić ,stanowi śmiertelne zagrozenie dla siebie i innych uczestników ruchu …ale zapewne skończy się na mandacie ,bo policja bardzo uznaniowo określa co jest „rażącym naruszeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym ” i jednym odbiera uprawnienia a innym za to samo już nie ….

  • To nie jakaś policja ocenia tylko policjant, konkretny człowiek a są policjanci i policjanci.

 2. Prawko na co najmniej 10 lat zabrać. Przynajmniej będzie 1/ lat spokoju od tego pirata na drodze.

 3. Grześ przez wieś,zwaną lublinem

  Co tu ustalać,wyprzedzał na trzeciego i się nie wyrobił.

 4. Zabrakło kuni pod maską?! Pewnie to aldi nie bylo w gnoju…. Wiadomo TDI nie wymienia…

 5. Reżimowy troll

  Audi to taki młodszy brat BMW.

 6. Jest napisane że wyprzedził, a nie że był w trakcie wyprzedzania

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas