Chcesz zobaczyć proces rekrutacji do Policji? Przyjdź na test sprawnościowy

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie organizują Proces rekrutacji do Policji – teoria oraz test sprawnościowy. Wydarzenie odbędzie się 31 marca 2017 roku o godzinie 9:00, w sali nr 1 Centrum Kultury Fizycznej UMCS.

Wydarzenie zostanie poprowadzone przez delegata Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, członka zespołu doskonalenia zawodowego Policji. Zainteresowani uzyskają informacje na temat procesu rekrutacji do Policji, zarówno w wymiarze teoretycznym jak i praktycznym.

Na samym teście, poza jego omówieniem, zostanie przedstawiona metodyka sprawnego jego pokonania w jak najlepszym czasie. Ze względów bezpieczeństwa zostanie wprowadzona ograniczona liczba miejsc, która wynosi 50 osób. Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników na miejscu obecny będzie ratownik medyczny.

Dla pierwszych 50 osób możliwy będzie czynny udział w teście sprawnościowym. Inni będą mogli obserwować całe wydarzenie z trybun. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszym wydarzeniem KNBW w trosce o bezpieczeństwo wprowadziło limit miejsc osób, które mogą wziąć udział w całym wydarzeniu. Lista została już zamknięta. Osoby z poza niej nie zostaną wpuszczone na wydarzenie. Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/787951574701827/

policja1

2017-03-24 11:10:55
(fot. nadesłane)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Test polega na tym kto ma lepsze znajomości.

 2. Dokładnie znajomości i kasa

 3. Wystarczy zobaczyć te miniaturki w patrolu.Tu ile na początku poszło kasy żeby się dostać.

 4. Grubaski z drogówki to niby zaliczyli test sprawnościowy…? 😉

 5. widać że nie macie fioletowego pojęcia o rekrutacji a zresztą gimbusy jeszcze nie mogą

 6. Wszyscy zapomnieli o jednym : by zrobić karierę to trzeba (mieć bliską rodzinę w słusznej partii) i to dobrze na stanowiskach

 7. Nie masz ambicji idziesz do policji…

 8. Policjant to fajny i ciekawy zawód.Szkoda że często na to miejsce dostają się nie zawsze powołani ludzie.Testy obecnie obowiązujące nie odzwierciedlają kandydatury na funkcjonariusza.Według mnie profil ogólny to za szerokie pojęcie do rekrutacji. Powinno się robić konkursy jak do innych zawodów czyli do ruchu drogowego powinno się rekrutować pod kątem przepisów ruchu drogowego i pochodnych, a do prewencji pod kątem predyspozycji fizycznych i prawa człowieka.Każdy wydział powinien mieć inną rekrutację.

 9. Ja jestem na szkole policyjnej, dostałem się za 2 razem, nie miałem znajomości. 80% osób myśli że jest tak łatwo i da się wszystko załatwić. Odpowiem: Nie da się. Naprawdę trzeba się napracować, pouczyć, nabyć umiejętności, nabiegać. Kto pisze takie głupoty, nie ma pojęcia o niczym. To jest niebezpieczna praca a nie zabawa i ciepła posada. Szkoda wam ?

 10. Do policji biorą ludzi którymi łatwo manipulować i są służalczy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online