Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Cały czas upierała się, że nie jest winna spowodowania kolizji. Twierdziła, iż kierowca mercedesa jest pijany i „naćpany” (zdjęcia)

Zajechała drogę kierowcy mercedesa i zapewniała, że to on jest winien kolizji, gdyż wjechał w jej auto. Kiedy policjanci również orzekli, że wina leży po jej stronie, starała się zrzucić ją na poszkodowanego twierdząc, iż jest on pijany oraz zażywał narkotyki.

59 komentarzy

 1. balbina i wszystko jasne.

 2. Miastowi zawsze mają pierwszeństwo i są niewinni tylko w swoich patologicznych umysłach.

 3. Dziwię się ze policjanci nie zatrzymali jej prawa jazdy za nieznajomość podstawowych zasad ruchu drogowego. No i jeszcze przydało by się badanko u lekarza psychiatry bo nie wiadomo co jej następnym razem przyjdzie do głowy?

 4. To rondo wielu osobom sprawia niesamowite problemy. Permanentne skręcanie z lewego skrajnego na dowolny pas. Niech ktoś mądry napiszę tu dla tych matołków na które pasy można skręcić z lewego skrajnego, a na które ze środkowego (tego z możliwością skręcenie w lewo i jazdy na wprost w Turystyczną).

  • Tam nawet jest linia prowadząca. Ale co tam, jadą gdzie chcą. Trzeba mieć oczy dookoła głowy.

   • I tu właśnie jest problem: linia nie wystarczy :). Tam potrzebny byłby mur albo zasieki.

  • Jeżeli namalowane linie pozwalają (czyli jest linia przerywana) to możesz skręcić na dowolny pas – trzeba tylko pamiętać, że pierwszeństwo ma zawsze ten z prawej – a o tym właśnie zapominają kierowcy.

   • Święte słowa :). A teraz zwróć uwagę takiemu, że przeciął linię i nie ustąpił pierwszeństwa. Wyzwiska, machanie łapami, obsrane gacie delikwenta w momencie gdy zamiast pokornie słuchać i potakiwać wysiadasz z samochodu, a i tak finalnie przy następnym razie robi kropka w kropkę tak samo. Tam potrzebny jest znak z jasną informację gdzie można jechać i patrol policji do egzekwowania tego. Jeżdżę tą trasą 3-4 razy dziennie i co najmniej raz widzę sytuację zajechania drogi i trąbienia/pyskówek. Ręce opadają….

 5. „dama bez damy i komu da” ucieczka z miejsca kolizji! zabrać lejce powinni.

 6. Z uwagi na bezwzględną paranoję albo inni chorobę psychiczną sont powinien orzec dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

 7. Babę w kaftan i do psychiatryka.

 8. Straszne, baba ucieka, mataczy a Policja ja puszcza bez skierowania sprawy do sadu z tego powodu. Zenada. I jeszcze przyznaja się do tego!

 9. Zapłaciła by chłopu 300 czy 500zł i byłoby po sprawie a tak będzie sprawa sądowa i podejrzewam, że baba kilka tys w plecy za zarysowanie auta plus mandat plus koszty sądowe. Więcej wyjdzie jak wartość jej auta. Inteligentnie postąpiła

 10. Sensacja jak z tą staruszka, która zimą, śliską jezdnią kończy schodzenie z PdP przy zapalonym już zielonym dla pojazdów, a w TV takie zachowanie nazywają nieodpowiedzialnym.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo