Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Cały czas upierała się, że nie jest winna spowodowania kolizji. Twierdziła, iż kierowca mercedesa jest pijany i „naćpany” (zdjęcia)

Zajechała drogę kierowcy mercedesa i zapewniała, że to on jest winien kolizji, gdyż wjechał w jej auto. Kiedy policjanci również orzekli, że wina leży po jej stronie, starała się zrzucić ją na poszkodowanego twierdząc, iż jest on pijany oraz zażywał narkotyki.

59 komentarzy

  1. Rozumiem , ze oprocz mandatu została z urzędu oskarżona o składanie fałszywych zeznań, próbę okszkalowania niewinnego człowieka i zapłaci odszkodowanie za jego straty moralne

  2. typowe, która baba przyznaje się do winy,
    może sąd właściwą wysoką karą przemówi jej do rozumu

  3. Na rondzie Cybulskiego często dochodzi do sporów kierowców, zwłaszcza jadących w ul. Andersa, bo skręcających z lewego pasa „spychają” ci którzy jadą w Andersa i nie ustawiają się na prawym pasie ul. Mełgiewskiej. jedyna rada to jechać wolno i uważać na prawą stronę.

    • Chyba na odwrót! Proszę popatrzeć jak jest poprowadzona linia przerywana rozdzielająca pasy do skrętu w lewo z ul. Grafa. Kończy się na środku jezdni i nie „wchodzi” w dwa pasy po prawej. To oznacza, że skręcający z lewego pasa wjeżdżają na dwa lewe pasy ul. Mełgiewskiej, a ci skręcający z prawego pasa mają do dyspozycji dwa prawe pasy ul. Mełgiewskiej. Ten z lewego pasa z Grafa jeśli chce wjechać na dwa pasy po prawej ul. Mełgiewskiej, do jazdy później w Andersa, musi ustąpić pierwszeństwa przy zastosowaniu zasady jak obowiązuje przy zmianie pasa.

  4. Bardzo dziwny zbieg okoliczności. Ten sam Pan, tym samym samochodem w tym samy miejscu kilka godzin wcześniej miał taką samą kolizję z innym uczestnikiem. Zastanawiające

Z kraju

Polityka i społeczeństwo