Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

25 komentarzy

 1. volvo miało fart

 2. Może przy okazji zrobić porządek z samochodami parkującymi przed samym przejściem dla pieszych przy bibliotece. Nie dość, że parkowanie jest zabronione w odległości mniejszej niż 10m od przejścia, skrzyżowania to jeszcze stoi jak wół znak zakazu a asfalt jest pomalowany jako powierzchnia wyłączona z ruchu. Nie przeszkadza to jednak, jak widać na zdjęciu zostawiać tam auta. Może straż miejska weźmie się do roboty zanim znów ktoś potrąci na pasach pieszego wychodzącego nagle zza przeszkody.

 3. ufff, chodzę zawsze drugą stroną Chopina, ale teraz zmienię trasę

 4. Pytanie do znawców. Co w przypadku gdyby mi to drzewo uszkodziło samochód? To kogo się zgłaszać w takich przypadkach?

  Jeżeli udowodnisz że drzewo runeło bo bylo spruchniałe i nikt go nie wycioł (zdjęcia zanim uprzątną)to właściciel drogi płaci.Jeżeli było zdrowe i nastąpiło zdarzenie nieprzewidywalne i nie macz AC to na remont musisz puszki zbierać.

  • Co to jest to „zdarzenie nieprzewidywalne” ?

   • tz że drzewo było zdrowe ale warunki atmosferyczne (uderzenie pioruna, bardzo silne wichury, opady mokrego śniegu przy pełnym ulistnieniu jakie były kilka lat temu w październiku i inne anomalie pogodowe)

 5. Gdyby byl tor…