690 680 960

Była partnerka nie chciała oddać mu rzeczy, interweniowali policjanci. Mężczyzna miał narkotyki

W miniony weekend policjanci interweniowali na jednej z posesji w gminie Szczebrzeszyn. Mundurowi zatrzymali 37-latka oraz jego 20-letniego kolegę.

Policjanci w miniony weekend zostali poproszeni o interwencję na jednej z posesji w gminie Szczebrzeszyn. Zgłaszający przekazał dyżurnemu, że przyjechał do byłej partnerki po rzeczy, ale ta nie chciała mu ich oddać.

Mundurowi ruszyli z pomocą 37-letniemu mieszkańcowi powiatu lubartowskiego. W obecności funkcjonariuszy kobieta zdecydowała się oddać rzeczy należące do mężczyzny.

Na tym jednak cała interwencja się nie zakończyła. Jak się okazało, w szafie pomiędzy przedmiotami należącymi do 37-latka policjanci zobaczyli biały proszek, a na innej półce w foliowym woreczku tabletki w biało-niebieskim kolorze. Mundurowi przeszukali również samochód, którym przyjechał 37-latek. Tam znaleźli foliowy woreczek z białą substancją oraz pudełko, w którym był susz roślinny.

Odnalezione substancje zostały zabezpieczone i przewiezione do komendy. Po badaniu okazało się, że odnaleziony przez policjantów proszek to amfetamina, susz roślinny to marihuana, a tabletki w swoim składzie zawierają kokainę. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka oraz jego 20-letniego kolegę, którego poprosił o pomoc podczas przeprowadzki.

We wtorek 37-latek usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych i odurzających. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. rolnik co nieznalazł żony

  brawo ON

 2. A to jędza , podrzuciła mu to wszystko i teraz nieborak pójdzie siedzieć jak nic !

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Akurat będąc świadomym, że posiada tam jakieś narkotyki, zapraszałby Policję do pomocy. Zresztą łatwo to już udowodnić, czy ćpał już w życiu.

 4. Wyj…y móżdżek od ćpania.

 5. No elo mordy,jestem Seba,niezły ze mnie kawał zj..a.Moja była świnia to Karyna podła bardzo to dziewczyna.Nie chce oddać moich fantów,więc zawołam policjantów!.Przyjechały policjanty zaje…i moje fanty! Teraz grozi mi 3 lata,no żesz ku..a,koniec świata.!

 6. Krzysztof,, Ochota,,

  To tylko przypuszczenia ale łatwo to udowodnić.

 7. To ćpun jest , myślał dekiel ,że policja będzie grzecznie pod drzwiami czekać a tu zonk.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas